Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kolejna odsłona rozgrzewki przedwyborczej

Politycy rozgrzewają się do walki na słowa. W ciągu najbliższych trzech dni będziemy mogli obejrzeć na żywo kolejne debaty kandydatów startujących w wyborach samorządowych 2014.

Już jutro (14 października) o godz. 17.00 w MDK „Prażakówka” zainteresowani tematem wyborów mieszkańcy Ustronia będą mogli wziąć udział w Spotkaniu Przedwyborczym. Odbędzie się ono w Sali widowiskowej. Dzień później, 15 października, również o godz. 17 na Spotkanie Przedwyborcze zaprasza Komitet Wyborczy Wyborców „Twój Ustroń”. To spotkanie również będzie mieć miejsce w Sali widowiskowej MDK „Prażakówka”.

Mieszkańcy Cieszyna na pewno będą zainteresowani trzecią już rozgrzewką przedwyborczą – tym razem debata odbędzie się między dwoma kandydatami na stanowisko burmistrza miasta Cieszyna: Mariuszem Andrukiewiczem i Bożeną Kotkowską. Spotkanie to odbędzie się w Świetlicy Krytyki Politycznej "Na Granicy" już w czwartek,16 października, o godzinie 18:00. Dyskusja dotyczyć będzie nadchodzących wyborów samorządowych w oparciu o lekturę książki "Kuroń. Przewodnik Krytyki Politycznej".

 

(red.)

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: LB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: