Kolejna, dziewiąta już, działka na sprzedaż

Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna ogłosił przetarg na sprzedaż dziewiątej już działki w Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefie Ekonomicznej.

 Działka, oznaczona numerem 104/14 dla Międzyrzecza Dolnego, ma 3,1257 ha. - Cena wywoławcza została ustalona na ponad 4,6 mln zł brutto. Podobnie, jak pozostałe grunty w tej części gminy, przeznaczona jest na działalność produkcyjną i magazynową, łącznie powierzchnia zabudowy wraz z placami może zająć do 80 proc. całego areału działki. Do parceli jest bezpośredni wjazd z drogi, ma ona też pełny dostęp do infrastruktury technicznej, zlokalizowanej wzdłuż oświetlonej ulicy, a więc sieci teletechnicznej, kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz wodociągu - infromuje UG w Jasienicy

Przetarg odbędzie się w piątek 24 sierpnia - od czerwca 2015 r., gdy dokonano otwarcia Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej, sprzedano osiem działek, a przychód budżetu Gminy Jasienica z tego tytułu sięga 30 mln zł. - wyjaśnia wójt Janusz Pierzyna.


(red./mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-07-08 08:11:28
Marzanna: Teren ładny po co to sprzedawać na cele produkcyjno magazynowe. Jak będzie wyglądała cała ta okolica. Lepiej zalesić. Nie ma się czym chwalić, że gmina dostanie 30 mln złotych na przejedzenie. Uważam to za bardzo wielki błąd wójta za takie działanie. A gdzie rada gminy że na to pozwala. Zabudujmy te pola zabetonujmy aa potem narzekamy że jak ulewa to rzeki wzbierają bo wody nie mają odpływu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją