Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kobiety będą świętować -miesiąc! Rzucają kuchnię, porządki i biegną na wydarzenia kulturalne do Strumienia!

Dzień kobiet już tuż, tuż. Jednak w Strumieniu panie nie świętują jednego dnia. Przez cały miesiąc czeka tu na kobiety wiele atrakcji, a wielkie świętowanie rozpoczyna się już 2 marca!

 

W Strumieniu to już tradycja. Panie świętują tu przez cały miesiąc. W tym roku na kobiety czeka wiele atrakcji. – Nasz dyrektor postanowił, że w Strumieniu będziemy wielbić kobiety przez cały miesiąc. Mamy bogatą ofertę propozycji kulturalnych specjalnie dla pań. Będą koncerty, spotkania prelekcje i konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – mówi Agnieszka Korzeniewska z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu. 

Już 2 marca w samo południe w auli gimnazjum mieszkańcy mogą spotkać się z europoseł Małgorzatą Handzlik, która opowie jak funkcjonuje Parlament Europejski. Dzień później Marcin Dominik Głuch i Agnieszka Karwowska, czyli spotkanie z pianistą i flecistką. Początek o godz. 19.00 w auli strumieńskiego gimnazjum.

10 marca będzie można wziąć udział w kursie makijażu prowadzonego przez Beatę Bojdę.  Panie chcące dowiedzieć się więcej na temat tajników makijażu dziennego i wieczorowego  powinny zapisać się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury lub pod nr tel 33 85 70 174. 

13 marca do Strumienia zaglądnie Marcin Daniec, który rozśmieszy nie tylko panie. Spotkanie z artystą odbędzie się o godz. 18.00 w auli Gimnazjum w Strumieniu. Imprezę organizuje biblioteka miejska. 

Kolejną imprezą w ramach Miesiąca Kobiet będzie koncert "Liberate me", który zaplanowano na 17 marca na godz. 19.00. Koncert odbędzie się również w auli gimnazjum. 

24 marca panie będą mogły sprawdzić jak wykorzystać szklane naczynia. Prócz ich codziennego zmywania można też na nich grać, co udowodni zespół "Glass duo". Będzie szklana harfa i niezwykły instrument z kieliszków. Początek koncertu o godz. 19.00 w auli Gimnazjum im. Powstańców Śląskich. 

Cykl imprez zakończy koncert Anny Serafińskiej znana piosenkarka jazzowa, wrażliwie i z kunsztem artystycznym zakończy Miesiąc Kobiet w Strumieniu. 

Jednak to nie wszystko. Prócz udziału w imprezach Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury ogłosił konkurs. – Panie które będą uczestniczyć w przynajmniej trzech imprezach wezmą udział w losowaniu nagród. Wystarczy, że pojawią się w naszym MGOK-u i na kartce dokończą myśl „Mężczyzna to..”. To wystarczy, aby wygrać cenne nagrody – dodaje Agnieszka Korzeniewska. W nagrodę panie będą mogły odwiedzić SPA, wziąć udział w profesjonalne sesji zdjęciowej, wyczarować na swojej głowie niezwykłą fryzurę i osłodzić swoje życie w cukierni. 

Portal OX.PL objął miesiąc kobiet patronatem prasowym.

Dorota Kochman

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: