Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kobieta z dziećmi zaginęła. Ostatni raz była widziana w Wiśle

[Aktualizacja, 23.08.2023 - Kobieta wraz z dziećmi się odnalazła ]Matki z dwójką dzieci poszukuje cieszyńska policja. Katarzyna G. wraz z dwójką dzieci, 7-letnim Filipem Z., oraz 11-letnią Mają Z.. 25 lipca 2023 roku wraz z dziećmi opuściła miejsce swojego pobytu w Wiśle i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Aktualizacja, 23.08.2023 - Kobieta wraz z dziećmi się odnalazła, dane osobowe i zdjęcia na prośbę policji zostały usunięte.


- Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej lub dzieci, proszone są o pilny kontakt z cieszyńską policją lub pod numerem alarmowym 112 – informuje sierż. sztab. Angelika Chałupka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Zaginiona 39-latka wraz z dziećmi mieszka na stałe w Niemczech. Po opuszczeniu tymczasowego lokum w Wiśle, 25 lipca 2023 roku, wraz z dziećmi, 7-letnim Filipem Z., oraz 11-letnią Mają Z., udała się w nieznanym kierunku. Mogą podróżować koleją ze Śląska do miejscowości nadmorskich.
Rysopis kobiety:
- wzrost około 175 cm
- włosy długie koloru ciemny blond
- oczy niebieskie
Policja nie posiada informacji dotyczących ubioru osób w dniu zaginięcia.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej i dzieci, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji — numer alarmowy 112!

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: