Kobielusz na podium!

W Zakopanem rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich. We wtorek narciarki oraz narciarze rywalizowali w sprincie techniką dowolną. W pierwszej „3” ukończyła zmagania Magdalena Kobielusz (na zdj.) z Istebnej.

Powtórka sprzed roku. Pierwsze trzy narciarki, które dotarły na metę dzisiejszego sprintu, broniły medali z ubiegłorocznych zmagań. Mistrzowski tytuł obroniła Monika Skinder, srebrny krążek wywalczyła Izabela Marcisz, a na najniższym stopniu podium stanęła Magdalena Kobielusz.

Kolejna porcja medali zostanie rozdana w środę (tj. 12.01), gdyż panie przystąpią do biegu na 10 kilometrów stylem klasycznym (start interwałowy).