Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kino pod chmurką w Skoczowie

Już w najbliższą sobotę, 6 sierpnia zapraszamy na drugą edycję tegorocznego Kina Plenerowego w Parku na Górnym Borze w Skoczowie. Będą animacje dla dzieci, Reksio i Bolek i Lolek na dobranoc, a na koniec seans filmu ''Moje córki krowy''.

Start o godzinie 18.00 specjalnie przygotowanymi animacjami i zabawami dla dzieci. Malowanie twarzy, tańce i dobra muzyka oraz wiele innych atrakcji, będzie czekało na najmłodszych miłośników kina.

Krótko po zmroku o godzinie 20.30 zaczynamy pokazy na dużym ekranie. Na początek spotkanie z kultowymi bohaterami bajek dla dzieci ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku – Białej. Chyba wszyscy znamy uroczego psa o imieniu - Reksio czy przygody braci - Bolka i Bolka. Niech to godzinne spotkanie ze znakomitą polską animacją, będzie międzypokoleniową rozgrzewką przed filmem pt. „Moje Córki Krowy” [Nasza recenzja: Moje córki krowy].

Obraz „Moje córki krowy”, który zaprezentujemy o godzinie 21.30 to wzruszająca i nie pozbawiona humoru historia dwóch sióstr, które muszą zmierzyć się z trudną sytuacją życiową. Choć obie nie przepadają za sobą muszą przemóc wzajemną niechęć i zacząć współpracować.
W rolach głównych występuje Agata Kulesza, Gabriela Muskała i Marian Dziędziel. Partnerują im Marcin Dorociński, Małgorzata Niemirska oraz Łukasz Simlat.

Film „Moje córki krowy” zyskał ogromne uznanie Polaków i był najchętniej oglądaną premierą w polskich kinach w 2016 roku.

Organizatorem Kina Plenerowego w Parku na Górnym Borze w Skoczowie jest Kino – Teatr Elektryczny Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” oraz Gmina Skoczów.

6 sierpnia – Park na Górnym Borze w Skoczowie.

18.00 - Animacje i zabawy dla dzieci
20.30 - Bajki ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku – Białej (Reksio, Bolek i Lolek)
21.30 – MOJE CÓRKI KROWY, reż. Kinga Dębska, Polska, 2016, komedia, dramat, 88 min.

WSTĘP WOLNY!

 

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy


red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-08-02 13:58:27
czytelniczka: Super sprawa! <br />Tylko dlaczego na fb pisze, że organizatorem tego wydarzenia jest tylko Rada Osiedla Gorny Bór?
2016-08-02 21:04:46
ciamajda: Super sprawa!! Nigdzie w Powiecie, ba, nawet w Województwie nie uświadczysz takich imprez.<br />Nie wiem, śmiać się czy płakać.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: