Kawalerowie kontra żonaci

29 września 2018 w Kisielowie odbył się niecodzienny mecz. Na murawie zmierzyli się ze sobą kawalerowie i żonaci.

W minioną sobotę na kompleksie boisk w Kisielowie odbył się Mecz o Puchar Sołtysa - kawalerowie kontra żonaci. 6 osobowe składy drużyn walczyły ze sobą w dwóch połowach po 30 minut każda.  Po zakończeniu pierwszej części, przed zmianą stron, zawodnicy mieli kilka minut na odetchnięcie. -  Drużyny rywalizowały z pełnym zaangażowaniem, zawodnicy dawali z siebie wszystko, dla nikogo nie było taryfy ulgowej - informują organizatorzy.

Zwycięską drużyną okazała się drużyna żonatych z wynikiem 12:8. Kapitan zwycięskiej drużyny „mężów” odebrał trofeum z rąk sołtysa. Po udanym meczu kibice wraz z piłkarzami mogli smakować przekąsek, które przygotował sołtys Karol Szostok oraz radna gminy Beata Chruszcz.