Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Karwina nie dokończy sezonu?

Wiele na to wskazuje, że piłkarski sezon u naszych południowych sąsiadów nie zostanie dokończony. Do rozegrania pozostały już tylko spotkania w ramach grupy spadkowej, ale w jednej z drużyn wykryto zakażonego zawodnika na koronawirusa i najbliższe mecze zostały odwołane.

Dwie kolejki pozostały do rozegrania – w czwartek,a na niedzielę zaplanowano zakończenie. Ale plany pokrzyżował pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u jednego z piłkarzy Opawy, przez co cały zespół został objęty kwarantanną. Włodarze Fortuna Ligi nie mieli innej możliwości, jak odwołać dzisiejsze spotkania, a dokończenie sezonu najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku.

To by oznaczało, że żadna drużyna nie opuści najwyższej klasy rozgrywkowej, a dołączą do niej Pardubice oraz Brno. O ogromnym pechu mogą mówić piłkarze Dukli Praga, którzy mieli awansować w przypadku, gdyby któraś z drużyn spadła z Fortuna Ligi, ale tak się najprawdopodobniej nie stanie. Przypomnijmy, że Karwina obecnie plasuje się na 14. miejscu w ligowej tabeli, z przewagę dwóch punktów nad ostatnim Pribramem.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: