Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajto i Baran zwycięzcami plebiscytu

Zacięta rywalizacja w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski trwa nie tylko na odcinkach specjalnych. Także kibice raz do roku mają swoją szansę wziąć udział w zabawie organizowanej przez redakcję Toprally.pl oraz prowadzących audycję radiową Odcinek Specjalny. Najlepszym Kierowcą roku 2009 w Plebiscycie Rajdowym został Kajetan Kajetanowicz, a w kategorii Najlepszy Pilot 2009 najwięcej głosów kibice oddali na Jarka Barana. Obaj zawodnicy startują wspólnie od zeszłego sezonu w barwach Subaru Poland Rally Team, który zwyciężył w tym roku w kategorii Najlepszy Zespół.

Najlepszym polskim kierowcą rajdowym w 2009 roku fani motorsportu okrzyknęli po raz drugi Kajetana Kajetanowicza. Kajto może pochwalić się tym tytułem także za sezon 2008. - Jest to dla mnie bardzo cenne zwycięstwo, tym bardziej że otrzymuję tę laurkę po raz drugi z rzędu, a liczba głosujących z roku na rok rośnie. Traktuję to wyróżnienie jako nagrodę od kibiców, zobowiązanie na przyszłość oraz dowód na to, że to co robię cieszy również fanów rajdów samochodowych. Niezwykle Wam za to dziękuję!!!

Jarek Baran został wybrany Rajdowym Pilotem roku 2009. - Jest mi bardzo miło i serdecznie dziękuję tym, którzy docenili moją pracę i głosowali na mnie. Dziękuję także tym, którzy głosowali na moich kolegów. Pierwsze miejsce w gronie wielu świetnych pilotów to dla mnie duże wyróżnienie. Stawia ono jednocześnie przede mną trudne zadanie - aby utrzymać się na tej pozycji muszę dalej pracować.

Nowością w plebiscycie w tym roku była możliwość głosowania na Najlepszy Zespół. Wśród pięciu nominowanych najwięcej głosów otrzymał Subaru Poland Rally Team, barw którego od 2009 roku bronią zwycięzcy dwóch kategorii Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran. - Jest to dla nas bardzo cenna nagroda wskazująca, że warto konsekwentnie zdążać wytyczoną drogą, a nie zniechęcać się przejściowymi trudnościami. Wiadomo, że Zespół to w oczach kibiców często tylko tło dla osiągnięć poszczególnych zawodników. Tym bardziej cieszy mnie, ze dostrzeżone zostało wieloletnie zaangażowanie naszej firmy w sporty motorowe i praca wszystkich członków Subaru Poland Rally Team, bez której spektakularne sukcesy Zawodników nie byłyby możliwe – powiedział Witold Rogalski, Dyrektor Subaru Poland Rally Team.
 

źródło: inf.pras
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: