Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajetanowicz i Baran liderami Rajdu Rzeszowskiego

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran zdecydowanie wygrali pierwszą pętlę sobotniego etapu Rajd Rzeszowskiego. Przejęli inicjatywę już od pierwszego dzisiejszego odcinka specjalnego i od razu stanęli na czele klasyfikacji rajdu. Dzięki zwycięstwom na wszystkich rozegranych dziś próbach załoga LOTOS Rally Team prowadzi zarówno w klasyfikacji generalnej 4 rundy Mistrzostw Polski, jak i w dniu.

Kajetan Kajetanowicz: - To była świetna pętla. Dzisiejsze odcinki bardziej nam pasują. Cieszyliśmy się jazdą i cisnęliśmy jak tylko się dało. Jest wiele fajnych partii przechodzących przez szczyty czy hopy, dużo latamy w powietrzu, a adrenalina w nas buzuje. 

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana w sezonie 2013 wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team - Grupa LOTOS oraz LOTOS Paliwa - producent paliw LOTOS Dynamic - a także Driving Experience i CUBE.ITG.

Szczegółowe informacje dotyczące Kajetana Kajetanowicza i zespołu są dostępne na stronach www.lotosrallyteam.pl oraz www.kajto.pl, a także na: www.facebook.com/EmocjeDoPelna i www.facebook.com/KajetanKajetanowicz.

źródło: mat.pras.
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: