Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kajetanowicz drugi na mecie

Rajd Estonii dobiegł końca. W klasie WRC 3, zgodnie z oczekiwaniami, ze zwycięstwa radował się Aleksiej Łukjaniuk. Kajetan Kajetanowicz ukończył ściganie na drugim miejscu i pozostaje wiceliderem w klasyfikacji generalnej.

Aleksiej Łukjaniuk zwyciężył w klasie WRC 3. Rosyjska załoga wypracowała sobie znaczną przewagę nad resztą stawki i na mecie miała ponad trzy minuty przewagi nad biało-czerwonymi. Kajetanowicz i Szczepaniak wygrali jeden z niedzielnych odcinków specjalnych.

Rajd Estonii kończymy na drugim miejscu i oczywiście jesteśmy z tego zadowoleni. Podjęliśmy rękawicę, by walczyć o dodatkowe punkty na Power Stage. Wygraliśmy pierwszy przejazd, ale niestety na drugim zdjęło nam oponę w głębokiej koleinie i nie udało się - przyznał Kajetanowicz. - Na cztery starty w tym roku mamy dwa zwycięstwa i jedno drugie miejsce, co jest fantastycznym wynikiem. Jest to osiągnięcie całego zespołu LOTOS Rally Team, naszej ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń, których wymagają starty w WRC. Dziękuję za wsparcie mojej rodzinie, naszym fantastycznym kibicom i nieocenionym partnerom, bez których nie byłoby nas tutaj - dodał ustronianin.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: