Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto przygarnie Tediego?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy dobrego człowieka dla kolejnego czworonoga. Ten piękny i uśmiechnięty psiak ze zdjęć to Tedi. Jest zdrowy i bardzo spokojny. Nic go nie martwi, oprócz tego, że nie ma domu...Kto mu pomoże?tel/SMS - 502-242-904. Kto przygarnie Tediego? Komu się podoba? Kto chciałby mu pomóc?

Ten sympatyczny psiak imieniem Tedi obecnie przebywa w Domu Tymczasowym Stowarzyszenia "AS" w Cieszynie i czeka na kogoś, kto go pokocha i zabierze do siebie. Tedi ma 4 lata i jest średniej wielkości, nie waży dużo, ponieważ około 12-13 kilogramów. Jest bardzo sympatyczny i ma w sobie dużo radości życia. Praktycznie nie ma wad. Jest zdrowy.

W domu zachowuje się grzecznie, dba o czystość, zgadza się z innymi psami i akceptuje gości. Niestety wyjście na ulicę, zmiana otoczenia, widok obcych ludzi to dla Tediego ogromny stres i dlatego nie potrafi chodzić spokojnie na smyczy. To się szybko nie zmieni i dlatego szukamy dla Tediego domu z ogrodem, bez innych zwierząt (ewentualnie przyjazny pies po uprzednim zapoznaniu).

Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną, psią miłością i wesołym merdaniem ogona. To idealny przyjaciel, który zawsze będzie się cieszył z tego, że jesteś obok niego. A czas biegnie bardzo szybko, szczególnie czas dla psów...

"W przyszłym domu nie powinny mieszkać małe dzieci, bowiem Tedi najlepiej się czuje w spokojnym otoczeniu, to idealny psiak dla spokojnych domatorów, którym nie zależy na spacerach z psem. On będzie najszczęśliwszy w towarzystwie swoich opiekunów, a do zaspokojenia potrzeby ruchu wystarczy mu ogród. Tedi musi mieszkać w domu. Wymagamy zgody na wizytę przed i po adopcji" - mówi opiekunka ze Stowarzyszenia.

Więcej informacji w sprawie adopcji: Stowarzyszenie AS - Barbara

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-18 15:13:16
Andrzej Dupa: kto przygarnie sieroty po PiS-ie??... szykuje się wysyp
2021-07-18 15:26:38
Ar--Ai: Polski już mają dość, przygarnie Putin - "Bruksela powinna uruchomić mechanizm, który pozwoli wstrzymać wypłatę unijnych funduszy dla państw, które nie przestrzegają praworządności. Nie ma lepszego przykładu niż dzisiejsza Polska - ocenia w komentarzu redakcyjnym dziennik "Financial Times". "Jeśli polskiemu rządowi nie podobają się obowiązki wynikające z członkostwa w Unii Europejskiej, powinien przygotować się do jej opuszczenia" - pisze redakcja."
2021-07-18 15:52:14
Andrzej Dupa: "**** ***! Niosło się między mazurskimi jeziorami, jakby się tłum z widłami na wampiry zbierał" - znalazłem w necie taki tekst, tylko tytuł, reszta zakodowana - ktoś mi wytłumaczy o co może chodzić, może sobie wykupię dostęp?
2021-07-18 17:11:47
megan: Jaki piękny uśmiech na pyszczku ... Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Daj dobry dom ...
2021-07-19 15:57:34
pół_Sasina_z_Wiślicy: faktycznie, uśmiecha się jak pani Marszałek Elżbieta Witek do swoich wielbicieli na wiecu w Otyniu
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: