Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy”. Spektakl dla widzów dorosłych - KONKURS

Kochacie Kabaret Młodych Panów? mamy dla Was dobrą informację w sobotę 30 i w niedzielę 31 października wystąpią w Cieszynie. A my z organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym można wygrać bilety!
 
Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy”.  (Spektakl dla widzów dorosłych) to jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl, o którym twórcy mówią tak:

To przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim”, jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej.

To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Do czego państwa serdecznie zapraszam (jako autor).
Janusz Onufrowicz

Podpisując się obiema rękami pod wypowiedzią autora mogę tylko jeszcze dodać ( jako reżyser ), że współpraca z Młodymi Panami, aktorami specjalizującymi się w występach kabaretowych, jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem dającym wielką z tej współpracy przyjemność i satysfakcję.

Jestem pewien, że wyniki tej współpracy zostaną przez Państwa docenione i spełnią Państwa oczekiwania.
Jerzy Bończak

Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje. 
Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto zobaczy "Lany poniedziałek" też będzie się z nami dobrze bawił. 

Kabaret Młodych Panów

Konkurs: 
Mamy podwóją wejściówkę na spektakl 30.10.21 na godz. 20:00. Co trzeba zrobić? Napisać do nas na adres redakcja@ox.pl maila i napisać, dlaczego wejściówka powinna trafić własnie do Was. W tytule maila prosimy napisać Konkurs - Młodzi Panowie. W treście maila podać także numer kontaktowy do siebie.

Ci kórym się nie uda, mogą nabyć jeszcze bilety:

Kabaret Młodych Panów
Spektakl komediowy
Lany poniedziałek albo „Góro tsy” w Cieszynie
 
30 i 31 października 
Spektakle o godz. 17:00 i 20:00
 
Bilety: 75 zł, 85 zł, 95 zł
 
Bilety dostępne na portalach:
Biletyna.pl  /  kup bilecik.pl  /  eBilet.pl  /  kabaretowe bilety.pl  /  bilety.teatr.cieszyn.pl
 
Oraz w kasie teatru w Cieszynie
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: