Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Już wkrótce 14. Bieg po Nowe Życie!

Już tylko kilkanaście dni pozostało do 14. Bieg po Nowe Życie. 13 kwietnia w marszu nordic walking spotkamy się z osobami po przeszczepieniu, oraz znanymi osobami ze świata teatru i filmu. Będą także gwiazdy sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarze i sportowcy!

Na trasie sztafetowego marszu, który rozpocznie się o 12:00 na Placu Bogumiła Hoffa w Wiśle zobaczymy między innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, Rafała Zawieruchę, Izabelę Zwierzyńską, Mariusza Jakusa, Jarosława Kreta, Małgorzatę Potocką, Krzysztofa Diablo Włodarczyka,  Dorotę Czaję, Jarosława Jakimowicza, Agnieszkę Rylik, Bartosza Obuchowicza, Cezarego Trybańskiego, Mariusza Kałamagę, Adę Palkę, Olgę Kalicką, Tomasza Barańskiego, Michała Olszańskiego, Ewę Pacułę, Andrzeja Pągowskiego, Michała Mikołajczaka, Odetę Moro, Artura Siódmiaka, Julię Wróblewską, Annę Karczmarczyk, Joannę Kuberską, Karolinę Szostak, Jerzego Mielewskiego. Po raz pierwszy na trasie Biegu po Nowe Życie w Wiśle będziemy oglądać między innymi Ewę Błachnio – aktorkę i artystkę kabaretową, byłego kapitana „medalowej” reprezentacji Polski w piłce ręcznej Grzegorza Tkaczyka, czy wreszcie Krzysztofa „Jarego” Jaryczewskiego – byłego lidera Oddziału Zamkniętego, obecnie formacji Jary Oddział Zamknięty, który żyje dzięki przeszczepowi wątroby. Jak zawsze w Biegu po Nowe Życie znane osoby będą towarzyszyć osobom po przeszczepieniu oraz dziennikarzom i partnerom projektu. Po raz czternasty spotkamy się, by promować nie tylko zdrowy styl życia, ale przede wszystkim pokazać jak wielka jest grupa ludzi „dobrej woli” wspierających polską transplantologię. Tegoroczna Wisła może być ze wszech miar rekordowa dla Biegu po Nowe Życie. Jeszcze niedawno 50 sztafet było dla nas liczbą marzeńmówi dyrektor Biegu po Nowe Życie Arkadiusz Pilarz. Dzisiaj wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że na trasie wydarzenia pojawi się 65 sztafet, co będzie wiślańskim rekordem i znakiem, że to co robimy trafia do coraz szerszego grona osób, że to robimy jest ważne i potrzebnedodaje Pilarz. Jedną z nich będzie także sztafeta portalu śląska cieszyńskiego OX.PL.

Program wydarzenia:

Piątek 12.04.2019 – Hotel Gołębiewski w Wiśle

20:00 - V gala polskiej transplantologii Drugie Życie

Sobota 13.04.2019 – Wisła - Plac Bogumiła Hoffa

12:00 – 14. Bieg po Nowe Życie

Santander Consumer Bank jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce i generalnym partnerem Biegu po Nowe Życie. Oferuje klientom szeroki zakres produktów obejmujący kredyty na nowe i używane samochody, kredyty gotówkowe, kredyty ratalne, karty kredytowe oraz lokaty. Produkty dystrybuowane są na terenie całej Polski, poprzez sieć ponad 300 oddziałów, salony i komisy samochodowe oraz sklepy i punkty usługowe.

Hotel Gołębiewski w Wiśle jest partnerem głównym Biegu po Nowe Życie od pierwszej edycji. Przez lata ze skromnej inicjatywy wydarzenie urosło do ogromnej rangi, a nazwa stała się marką samą w sobie - rozpoznawalną w Polsce. Po raz piąty, podczas Gali w Hotelu Gołębiewski, zostaną wręczone nagrody Drugiego Życia osobom oraz instytucjom promującym polską transplantologię.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: