Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Już jutro rozpoczyna się XXIV Międzynarodowy Ekumeniczny Festiwal Panorama Sztuki Chrześcijańskiej "Musica Sacra"

XXIV Międzynarodowy Ekumeniczny Festiwal Panorama Sztuki Chrześcijańskiej "Musica Sacra" rozpocznie się już jutro 22 maja i potrwa przez trzy dni. Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Panorama Sztuki Chrześcijańskiej "Musica Sacra".

XXIV Międzynarodowy Ekumeniczny Festiwal Panorama Sztuki Chrześcijańskiej "Musica Sacra" rozpocznie się 22 maja o godzinie 10:00 na skoczowskiej Kaplicówce. Tam właśnie Czesław oraz Tomasz Greń na trąbkach zaintonują Pieśni "Barka". Tego samego dnia o godz. 19:00 w kościele ewangelickim Św. Trójcy w Skoczowie odbędzie się Koncert inauguracyjny, na którm zobaczymy Beatę Bednarz z zespołem.
Drugiego dnia, 23 maja, o 17:00 w Muzeum Sarkandrowskim w Skoczowie otwarta zostanie wystawa "Mój ołówek i architektura" poświęcona Ludwikowi Herokowi - pierwszemu prezesowi Panoramy Sztuki Chrześcijańskiej "Musica Sacra". Nieco później, bo już o godz. 19:00 w kościele katolickim Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie odbędzie się Koncert „Ach, potrzebuję Cię” w wykonaniu Wyższobramskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Piotra Sikory i Wojciecha Wantuloka – organy. XXIV Międzynarodowy Ekumeniczny Festiwal Panorama Sztuki Chrześcijańskiej "Musica Sacra" zakończy się w piątek 24 maja Koncertem Finałowym Gospel Anny Marii Mbayo z zespołem, o godz. 19:00 w kościele ewangelickim Św. Trójcy w Skoczowie.

red./mat.pras.

Pisaliśmy: Musica Sacra już niedługo

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: