Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Musica Sacra już niedługo

Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się w Skoczowie 24. Panorama Sztuki Chrześcijańskiej "Musica Sacra". Jakich artystów będziemy mogli zobaczyć?

Festiwal zacznie się 22 maja o godzinie 10:00 na skoczowskiej Kaplicówce odegraniem pieśni "Barka". Na trąbkach zaintonują ją Czesław oraz Tomasz Greń. Wieczorem, o 19:00 nastąpi uroczysta inauguracja w kościele ewangelickim Św. Trójcy w Skoczowie - zagra Beata Bednarz z zespołem.

Drugiego dnia, 23 maja, o 17:00 w Muzeum Sarkandrowskim w Skoczowie otwarta zostanie wystawa "Mój ołówek i architektura" poświęcona Ludwikowi Herokowi - pierwszemu prezesowi Panoramy Sztuki Chrześcijańskiej "Musica Sacra". Dwie godziny później, o 19:00, kościele katolockim Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie Wyższobramski Chór Kameralny pod dyrekcją Piotra Sikory i Wojciecha Wantuloka zagra koncert "Ach, potrzebuję cię!".

Panorama sztuki zakończy się 24 maja w kościele ewangelickim Św. Trójcy w Skoczowie, gdzie o 19:00 finałowy koncert muzyki gospel da Anna Maria Mbayo z zespołem.

W imieniu organizatorów zapraszamy na wydarzenia związane z festiwalem. Objęliśmy nad nim patronat medialny.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: