Już jutro POKOLENIE 24
Już jutro 17 września w Wiśle rozpoczyna się cykl konferencji POKOLENIE 24 przeznaczonych dla nowej generacji młodych chrześcijan. Konferencje zorganizowano w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.
Wykłady, świadectwa, modlitwa – tak w skrócie można przedstawić POKOLENIE 24, czyli cykl konferencji, które odbędą się już w sobotę w Wiśle. - Chcemy spotykać się po to, aby naszych sercach rozpalać coraz większą pasję la Jezusa. Nazwa Pokolenie 24 została zaczerpnięta z Psalmu 24 – mówią organizatorzy konferencji.
Głównym tematem spotkania w Wiśle będzie CZYSTE SERCE wraz za cytatem z Pisma Świętego: Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą (Mat.5:8).
SERCE to główny ośrodek dowodzenia naszym życiem,centrum naszych wyborów i decyzji. – czym jest czystość serca? – jak o nie dbać i pielęgnować?– co zrobić, aby było pełne miłości, światłości i jasności? Na te pytania znajdą odpowiedź uczestnicy konferencji. W konferencji wezmą udział mówcy: Henryk Wieja, Alina Wieja, Jacek Weigl, Paweł Wieja. Będzie można poznać też świadectwa: Sylwii Tomczyk, Łukasza Ząbera. Gościem specjalnym będzie Jonatan „DJ YONAS” Blank z zespołu Rymcerze.
Rozpoczęcie konferencji zaplanowano na godz. 10.00. POKOLENIE 24 odbywa się pod patronatem prasowym Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
ZOBACZ TEŻ www.pokolenie24.misja.org.pl
KOD
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
