Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Już dzisiaj kino samochodowe w Brennej

Przez dwa dni, a dokładniej dzisiaj i jutro w Brennej wyjątkowe wydarzenie – kino samochodowe. „Królowie lata” i „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie” to doskonałe pozycje na wakacyjne wieczory.

24 i 25 lipca 2020 w Brennej Centrum, na parkingu obok Wesołego Miasteczka, na ekranie mierzącym ponad 10 metrów szerokości odbędą się projekcje filmowe dwóch wakacyjnych filmów - „Królowie lata” i „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”. Dźwięk transmitowany będzie za pomocą fal radiowych FM, w związku z tym niezbędne będzie radio samochodowe lub telefon z zestawem słuchawkowym. Otwarcie parkingu już o godzinie 20:00, natomiast pokaz filmu zaplanowany jest na godzinę 21:00. Wstęp na projekcję jest darmowy, ale ilość miejsc jest ograniczona. Ciekawe filmy w pięknym otoczeniu górskiej miejscowości to dużo pozytywnych emocji i świetnie spędzony wieczór.

Program:

24 lipca 2020 (piątek) - „Królowie lata” (The Kings of Summer) USA 2013, Dramat/Komedia, 1 godz. 33 min.

25 lipca 2020 (sobota) - „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie” (The Extraordinary Journey of the Fakir) Belgia/Francja/Indie/Singapur/USA, 2018, 1 godz. 32 min.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: