Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jeszcze tylko kilka godzin

Do godz. 17.00 można oddawać głosy na najlepszą pisankę w serwisie www.pisanki .ox.pl! Konkurs ''Popisz się pisanką'' jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury Integrator oraz Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

 

Do 23 marca do skoczowskiego ARTadresu można było przynosić konkursowe pisanki. Teraz wszystkie biorą udział w konkursie! O tym, która zwycięży decydujecie Wy – klubowicze Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL!

Głosowanie internetowe na stronie www.pisanki.ox.pl odbywa się do dziś 3 kwietnia do godz. 17.00. Pisanka, która otrzyma największą średnią z ocen internautów wygrywa, a tym samym zostanie umieszczona na banerze – kartce świątecznej, umieszczonym obok ronda, koło Banku Spółdzielczego w Skoczowie wraz z nazwiskiem wykonawcy i świątecznymi życzeniami, gdzie będzie prezentowana w okresie przedświątecznym i przez Święta Wielkanocne.

Pisanki znajdujące się w galerii są wykonane przez osoby w różnym wieku, piastujące różne stanowiska. Aby sprawiedliwości stało się zadość pisanki nie są podpisane. Wybierzcie więc tą najpiękniejszą!

Ogłoszenie wyników już jutro na naszym portalu!

REDAKCJA

Czytaj też: "Wszystko zależy od Ciebie"

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: