Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jedna kontrola -wiele zarzutów...

Policjanci z Cieszyna w trakcie jednej kontroli pojazdu ujawnili dwa przestępstwa, kilka wykroczeń oraz poszukiwanego.

Policjanci z cieszyńskiego wydziału prewencji w sobotnią noc zauważyli kierującego fiatem mężczyznę. Podejrzenie mundurowych wzbudziło nerwowe zachowanie pasażerów auta. Powody szybko się wyjaśniły… - Policjanci po sprawdzeniu danych kierującego stwierdzili, że 29-letni mieszkaniec Ustronia nie może siadać za kierownicę, ponieważ posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do 2022 roku. Ponadto pojazd, którym kierował, nie był ubezpieczony i nie posiadał aktualnych badań technicznych. Samochód został usunięty z drogi na koszt właściciela – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

To nie wszystko, w czasie potwierdzania tożsamości pozostałych osób podróżujących samochodem -23- letnia kobieta przekazała mundurowym dowód osobisty należący do… znajomej. Dokument został zatrzymany, a w tej sprawie przeprowadzone zostaną czynności sprawdzające w sprawie o przestępstwo posługiwania się cudzym dokumentem tożsamości.

W trakcie kontroli pojazdu policjanci sprawdzili przewożony ładunek. - Pod stertą ubrań natrafili na czwartego pasażera pojazdu, który usiłował ukryć się przed policjantami. Jak się okazało 24-letni mieszkaniec Cieszyna chciał się ukryć, ponieważ był poszukiwany przez prokuraturę do sprawy pobicia. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie – dodaje rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-09 14:40:34
Anthony: dwa przestępstwa, kilka wykroczeń oraz poszukiwany - no to norma na pół roku wykonana
2021-02-09 20:27:47
nobody66: Dodać akcję na Fredry, to napracowali się za cały rok z góry.
2021-02-09 21:26:33
Narcyz: kumulacja
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: