Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jechała z promilami

40-letnia kierująca nie tylko nie zabrała ze sobą prawa jazdy, bo to odebrano jej kilka lat temu, ale także zabrała ze sobą pokaźne promile. W jej organizmie buzowało 2,4 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj 26 lipca 2023r. około godz. 17.00 na ul. Wiejskiej w Brennej. - Policjanci zatrzymali do kontroli 40-latkę, która okazała się być pod wpływem alkoholu. Wynik to 2,4 promila - mówi sierż. sztab. Angelika Chałupka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Kobieta nie dość, że prowadziła pod wpływem alkoholu, to nie miała prawa jazdy. To odebrano jej kilka lat temu za podobny wybryk.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-07-27 12:34:33
myszoskoczek: Uważam, że policja powinna częściej sprawdzać trzeźwość kierowców. Mam prawo jazdy już 15 lat i sprawdzili mnie tylko raz. Moją mamę która ma prawo jazdy ponad 35 nie sprawdzili nigdy. A ile razy zdarzyło się że mój ojciec jechał pod wpływem tu już nawet nie wspomnę! Ale oczywiście nikt o tym nie wie bo nikt tego nie sprawdza.. Sprawdzanie trzeźwości kierowcom powinno być zadaniem PIORYTETOWYM policji.
2023-07-27 12:46:04
Ar--Ai: akurat nietrzeźwi kierowcy są sprawcami znikomej liczby wypadków drogowych, a nagłaśnianie tego tematu to metoda policji na odwracanie uwagi od prawdziwych problemów - a takimi są na przykład młodzi kierowcy, także ci od nielegalnych wyścigów ale nie tylko, oni powodują najwięcej i najtragiczniejszych wypadków - albo kierowcy tacy jak polityk Zawisza który bez prawa jazdy jeździ po stolicy a policjanci potrafią się mu tylko w pas kłaniać
2023-07-27 12:48:33
Ar--Ai: dzisiaj priorytet policji to wystawianie jak największej liczby mandatów za prędkość, budżet państwa się posypał i policja ma rozkaz nas doić
2023-07-27 16:46:15
Artu: Jakim trzeba być podłym człowiekiem. Na własnego ojca donosić. To dopiero powinno być karane. Ciesz się że policja nie ma testów na głupotę.
2023-08-02 20:01:46
pszeniczny: Alkohol swoją drogą, ale to chyba nie on jest dzisiaj największym zagrożeniem na drogach.Wydaje się, że dzisiaj najgroźniejsze są sms-y, gierki, videorozmowy oraz dopalacze i narkotyki.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: