Jazda zakończyła się w płocie

W środę (11.04) około godziny 14 na DK-81 (Wiślance) na wysokości Bąkowa, mężczyzna kierujący Fordem Galaxy wypadł z drogi, taranując pobliski płot. 72-latek jechał samochodem sam, na chwilę obecną nie wiadomo, czy przyczyną wypadku była nieodpowiednia prędkość, czy też doszło do ewentualnego zasłabnięcia kierującego pojazdem.

- Jadący Fordem Galaxy 72-latek wypadł z drogi i wjechał w płot. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie jest mu udzielana pomoc medyczna. Policja po przybyciu na miejsce zdarzenia zastała przytomnego mężczyznę, na chwilę obecną nie jest znana przyczyna wypadku. Ponieważ samochód znajdował się poza drogą, brak jest utrudnień w ruchu – poinformował portal ox.pl mł. asp Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy KPP w Cieszynie.

Zgodnie z informacjami, jakie przekazali policjanci, mężczyzna kierujący pojazdem jest przytomny i początkowo zauważono u niego jedynie niewielkie obrażenia głowy. Dokładniejsze informacje będzie można uzyskać dopiero po zakończeniu badań w szpitalu, gdzie został przewieziony mężczyzna.

JS

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją