Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jazda na podwójnym gazie i skradzione paliwo

Policjanci z garnizonu cieszyńskiego w poniedziałek zatrzymali kierowcę, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu, wyjaśniają również sprawę kradzieży oleju napędowego w Kończycach Małych.

- W poniedziałek w Kończycach Małych na ul. Jagellońskiej doszło do kradzieży 97l oleju napędowgo o wartości 522 zł - informuje mł. asp. Wojciech Ficek, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.


Tego samego dnia policjanci zatrzymali kierowcę który prowadził samochód będąc pod wpływem alkoholu. - W Ustroniu na ul. Krętej zatrzymano samochód marki Opel. Kierowca był w stanie nietrzeźwości miał 0,85 mg/L alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - dodaje mł. asp. Wojciech Ficek.

KB/KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

33
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-08-11 05:03:20
: Donald Tusk jak zwykle trafnie opisuje rzeczywistość bolszewickiej władzy: "Jaka jest odpowiedź PiS na problemy obywateli, pandemię, inflację i drożyznę? Podwyżki dla władzy i likwidacja niezależnych mediów."
2021-08-11 05:16:24
Vito: Wisliczok, w kwestii Tuska trafne jest tylko powiedzenie że złodziej zawsze wraca na miejsce przestępstwa.
2021-08-11 06:31:55
: słabe, Vito
2021-08-11 08:53:30
krzysztof  mm: Kaczyński po wygraniu wyborów 7 lat temu zgromadził wokół siebie największe męty z całej populacji - złodziei i oszustów, sfrustrowanych nieudaczników, cynicznych karierowiczów, drobnych cwaniaczków, nazioli, kiboli i podobne śmiecie - poupychał ich na wszelkich możliwych synekurach w spółkach skarbu państwa, urzędach, administracji, Lasach Państwowych itepe, i pozwolił im na bezczelną grabież naszego narodowego majątku, obiecał bezkarność za ich złodziejstwo - teraz gdy po powrocie Tuska do polityki zaczyna się koło dupy im wszystkim palić a notowania opozycji dawno już są dużo wyższe od PiS, perspektywa pierdla dla złodziei staje się nieuchronna i coraz bliższa - PiS już wie, że nawet z goebbelsowską kurwizją, radiem, biskupami i choćby nawet 5000+ nie wygra kolejnych wyborów, więc decyduje się na próbę wprowadzenia de facto powszechnej cenzury w mediach i wojnę z USA poprzez zablokowanie jedynej niezależnej stacji TVN - nic z tego, popłuczyny po komunie z PiS jeszcze się łudzą, ale ich los jest przypieczętowany - a wdzięczność ludu który ta banda złodziei i oszustów okradała przez 7 lat jest gwarantowana, najpierw podziękujemy naszym lokalnym gwiazdorom tej formacji, tym z Pierśćca, Jaworzynki, Cieszyna, Bielska
2021-08-11 10:52:34
jasper: Coraz wyrazniej widac, ze PiS to V kolumna Putina. Prezes Kaczynski, PRLowski magister od Marksizmu, bez znajomisci jezykow ( nawet z jez. polskim ma problemy) bez znajomosci swiata ( chyba tylko Wegry i matuszke Rosija), ktory na wlasne oczy nie widzial ani komputera, ani Google, ani zadnej informacji na nosniku elektronicznym nagle jest specjalista od swiatowego Narkobiznesu....?! Czego ten stary dziad jeszcze nie wymysli, zeby pozbyc sie telewizji, ktorej nie jest w stanie kontrolowac ?!
2021-08-11 11:46:25
miriam11: Oj chciałoby się widzieć pare osobników za kratami. Ale panowie, marzenia ściętej głowy. . Kruk krukowi oka nie wykole. Ilu to już było przekrętasów. A kto siedzi?
2021-08-11 16:31:31
marat: Komentujący zawzięcie pod tym artykułem, w różnych wcieleniach, najprawdopodobniej również może być na podwójnym gazie... krzy-sio+sran-dus+fortepatrycjuszu+pozostałe osoby w różnych wcieleniach+włącznie z tymi kradzionymi i udawanymi.
2021-08-11 19:34:30
najśw.patyk: bo wy fahofcy wislok i, krzysoiu mm hetnie byscie zrobili widze lodzika szatniarzowi , co za wazeliny za pieniązki :) bydlaki pełowski to ja tu przytoczę trochę roboty tuska poniżej , proszę peowskie świnie poczytac co z ludem i dla ludu zrobił von tusk a można poczytać na grzechy platformy org
2021-08-11 19:35:21
najśw.patyk: Korupcja była powszechna w Platformie Obywatelskiej od najwyższego do najniższego szczebla. Przykładem korupcji na najwyższym szczeblu było skorumpowane MSWiA czego efektem była Infoafera, a niższego szczebla chociażby skorumpowany burmistrz Nowego Stawu czy szeregowy działacz PO z Piaseczna. Oto kolejne przykłady: – Sylwester Rypiński, prezes ZUS powołany przez Donalda Tuska w 2007 roku został dwa lata później aresztowany za korupcję. Kiedy objął rządy w ZUS, odwołał 14 z 16 dyrektorów ZUS w Polsce, pozostawiając na stanowisku dyrektora szczecińskiej placówki. Został on również zatrzymany. W sprawie oskarżeniem objętych zostało 13 osób, mieli łącznie narazić ZUS na szkodę ok. 2 mln zł, w tym m.in za wkład kominkowy w prywatnym domu Sylwestra Rypińskiego oraz modernizację dachu. – Sprawa zatrzymania przez CBA Weroniki Marczuk-Pazury, znanej celebrytki i byłej striptizerki, łączyła się z korupcją w rządzie Platformy Obywatelskiej, ponieważ Weronika Marczuk-Pazura, jako prezes WSEInfoEngine S.A. miała oferować, że za pieniądze pomoże kupić Wydawnictwa Naukowo-Techniczne w procesie prywatyzacji. Państwowe wydawnictwo zostało wyznaczone do prywatyzacji przez ministra skarbu. Za pośrednictwo w transakcji odebrała 100 tys. zł łapówki i została zatrzymana przez CBA. Docelowo miała otrzymać 400 tys. złotych.
2021-08-11 19:35:35
najśw.patyk: Nepotyzm w Platformie Obywatelskiej stanowił poważny problem. Świadczyć mogła o tym przygotowana przez „Puls Biznesu” tzw. lista wstydu, czyli lista 428 działaczy PO, członków ich rodzin i znajomych którzy zasiadali w latach 2007-2012 w spółkach i instytucjach państwowych. Zobacz: Lista wstydu Platformy Obywatelskiej. Przez niecałe pięć lat od objęcia władzy wymienieni nominaci PO zarobili 200 mln zł.
2021-08-11 19:35:52
najśw.patyk: W Kancelarii Donalda Tuska zatrudnione zostały dzieci wysoko postawionych osób zaprzyjaźnionych z Michałem Bonim, szefem zespołu doradców strategicznych w rządzie Donalda Tuska, przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów. Byli to m.in. Paweł Bochniarz, syn Henryki Bochniarz, prezes Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, współpracującej z Bonim w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego i Mikołaj Herbst, syn Ireny Herbst, byłej wiceminister gospodarki, a następnie doradcy zarządu Lewiatana.
2021-08-11 19:36:30
najśw.patyk: Szefowie ośmiu z siedemnastu resortów w 2009 roku wypłacili swoim pracownikom niemal 30 milionów złotych premii i nagród, a 3,6 miliona złotych zostało wypłacone urzędnikom Kancelarii Premiera. Wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak wypłacił swoim pracownikom 6,3 miliona złotych. Przeciętna nagroda w resorcie pracy wyniosła z kolei 7,2 tysiąca złotych. Minister Jolanta Fedak w sumie przeznaczyła na ten cel ponad 5 milionów: – W 2010 roku ministrowie premiera Donalda Tuska tylko w ciągu pierwszego półrocza wypłacili swoim pracownikom 20 milionów złotych nagród. Najwięcej pieniędzy rozdał minister finansów Jacek Rostowski, który wypłacił swoim urzędnikom aż 3,2 miliona złotych. Najwyższa wypłacona nagroda dla jednego urzędnika wynosiła 9,5 tys. zł. – W 2011 roku urzędnicy pracujący w administracji publicznej otrzymali 600 milionów złotych premii i nagród. Najwięcej otrzymali pracownicy Urzędów Skarbowych, bo aż 250 milionów złotych. Ponad 105 milionów złotych Skarb Państwa wydał na nagrody we wszystkich ministerstwach. Według rządowych danych w Polsce pracowało wtedy 123
2021-08-11 19:37:18
najśw.patyk: W Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej miały miejsce liczne przypadki zatrudniania członków rodzin osób zajmujących kierownicze stanowiska. W tej państwowej agencji odpowiedzialnej za nadzór i kierowanie ruchem lotniczym na terytorium Polski zatrudnione były m.in. żona i córka prezesa Krzysztofa Banaszka, dwie córki i dwóch zięciów dyrektora Biura Zarządzania Przestrzenią Powietrzną i Przygotowania Operacyjnego, syn i żona dyrektora Biura Szkoleń i Rozwoju Personelu, mąż i córka kierowniczki Działu Organizacji i Zarządzania oraz syn głównego księgowego. Pracę w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej znalazła nawet żona doradcy wiceministra infrastruktury Tadeusza Jarmuziewicza, który nadzorował między innymi Agencję.
2021-08-11 19:38:32
najśw.patyk: Platforma Obywatelska już w 2013 roku przegłosowała ustawę ułatwiającą pobyt imigrantów w Polsce. Ustawę podpisał w grudniu 2013 roku prezydent Bronisław Komorowski. Maksymalna długość pozwolenia na pobyt zwiększyła się aż do 3 lat, z dotychczasowych 2. Znacznie skrócono też termin obowiązkowego ubiegania się o przedłużenie pobytu. Ułatwienia otrzymały też osoby studiujące w polskich szkołach wyższych. Pierwsze pozwolenie jest wystawiane na okres 15 miesięcy, następne na 3 lata, a po ukończeniu edukacji mogą bez żadnych nieprzyjemności zostać jeszcze przez rok.
2021-08-11 19:39:38
najśw.patyk: Rząd Platformy Obywatelskiej zabrał też Polakom 150 miliardów ich oszczędności zgromadzonych w OFE aby załatać dziurę w budżecie ZUS. Pieniędzy na wypłatę bieżących emerytur nie było już od dawna. W 2009 roku rząd PO poinformował Komisję Europejską, że deficyt funduszy ubezpieczeniowych przekroczy 9 mld zł. Jedyna możliwość załatania takiej dziury to pożyczenie pieniędzy np. w banku.
2021-08-11 19:39:58
najśw.patyk: Również w marcu 2010 roku Komisja Nadzoru Finansowego podała komunikat, w którym informowała, że „Przewiduje się, że emerytura wypłacana z dwóch obowiązkowych filarów – Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (zarządzanego przez ZUS) i otwartych funduszy emerytalnych (OFE) – będzie o ponad połowę niższa od ostatniego miesięcznego wynagrodzenia.” Wobec tego KNF radził w komunikacie: „O emeryturę trzeba zadbać samemu – ile odłożymy, tyle będziemy mieli „na starość”. Minister Finansów w wywiadzie dla TOK FM stwierdził otwarcie, że „przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa.”
2021-08-11 19:40:26
najśw.patyk: Kiedy nie było pieniędzy na wypłatę emerytur, to tylko w 2012 roku koszt wszystkich 23 imprez dla pracowników ZUS wyniósł ponad milion złotych. Dla przykładu na przełomie lutego i marca 2012 roku dla 45 urzędników ZUS urządzono obóz narciarski w Zieleńcu za prawie 41 tys. zł. W czerwcu urzędnicy wybrali się na imprezę z cyklu Ogólnopolski Plener Fotografowania, która kosztowała 28 692 zł. Z kolei w lipcu legnicki oddział zorganizował dla swoich pracowników ogólnopolski rajd w… chodzeniu za 51 300 zł. Wrześniowy Rajd Pieszy w Bieszczadach kosztował aż 80 872 55 zł. – W 2011 roku z z kont emerytalnych w ZUS zniknęło ponad 8 mld zł. Były to środki emerytalne należące do osób, które pobierały rentę i zmarły, nie dożywszy emerytury. Po śmierci uprawnionych zawartość należących do nich kont emerytalnych powinna zostać przeniesiona na fundusz rentowy, ale tego nie zrobiono. Podniesienie wieku emerytalnego sprawiło, że takich przypadków będzie więcej.
2021-08-11 19:42:53
najśw.patyk: Afery Po podsłuchowa , amber gold czyli firma tuska , sawickiej , krauzego ,hazardowa ,stoczniowa , sopocka i ACTA .
2021-08-11 19:43:29
najśw.patyk: i właśnie słońce tuska gaśnie jak poparcie dla PO hehehhehehehhehe :)
2021-08-11 19:44:02
najśw.patyk: gaszę was wszystkich jak kiepy aaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahahahahhahaa ahaahahahahahahahahaha :) dziewczyny .
2021-08-11 19:46:20
najśw.patyk: W 2006 roku Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego nielegalnego finansowania kampanii prezydenckiej Donalda Tuska w 2005 roku. Podejrzewano niegospodarność na kilkanaście milionów złotych podczas akcji bilboardowej. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożył Jacek Kurski. Twierdził on, że PZU pośrednio finansował billboardy Donalda Tuska. Aby było to możliwe, dokonano manipulacji w związku z kampanią „Stop wariatom drogowym”. Przeciw temu hasłu zaprotestowali psychiatrzy. Wówczas PZU miał kampanię przerwać i sprzedać billboardy za zaniżoną cenę agencji reklamowej, która ich następnie użyła w kampanii prezydenckiej Donalda Tuska.
2021-08-11 19:46:57
najśw.patyk: Działacz PO, przewodniczący koła ziemskiego PO, były dyrektor departamentu mienia i inwestycji w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie, w 2008 roku za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich w Olesinie koło Kurowa. Został za to skazany na 3 lata więzienia. W 2007 roku miał swój udział w wewnątrzpartyjnym konflikcie w lubelskiej PO. Jako jeden z sześciu członków Platformy domagał się wyrzucenia z partii szefa regionu Janusza Palikota. Kiedy ta próba się nie udała, starał się wrócić do łask posła.
2021-08-11 19:47:37
najśw.patyk: Po kliku latach, wyszła na jaw afera podsłuchowa i prywatne kolacje m.in. Radosława Sikorskiego i Jacka Rostowskiego za 1352 zł, podczas której jedzono słynne już ośmiorniczki i pito wino w cenie 500 zł za butelkę, a wszystko to opłacano służbową kartą. W 2011 roku ujawniono też, że ministrowie i ich zastępcy w rządzie Donalda Tuska płacili służbowymi kartami za obiady w restauracjach, bilety na samolot i noclegi w hotelach. W ciągu roku służbowymi kartami kredytowymi rządowi urzędnicy zapłacili rachunki na ponad 288 tys. zł.
2021-08-11 19:49:41
najśw.patyk: z wieloma innymi czarami tfuska można zapoznac sie słuchając jednego z ostatnich wystapień śp Pana Leppera i z niego można się dowiedzieć prawdy o tfusku !!!!! polecam , może wiślok i krzysiu mm zaprzeczą ?????? wy nawet dzieciaki podstawowej wiedzy nie macie kto to jest tusk !!
2021-08-11 19:51:21
najśw.patyk: znikam na kilka miesięcy z tego portalu ale wrócę przed wyborami z góry wygranymi przez PiS z kilkoma newsami :) bo z kim by miało niby przegrać ? ahahhahahahahahahahaaaaa
2021-08-11 19:52:44
najśw.patyk: Spółki węglowe sponsorowały konferencję, która odbyła się w listopadzie 2007 roku. Ich przedstawiciele nie chcieli ujawnić wysokości wsparcia. Nie wiadomo też, ile pieniędzy przeznaczył PKN Orlen. Jedną z konferencji instytutu z czasów, gdy kierował nim Klich, sponsorowały firmy działające w branży zbrojeniowej, w tym włoski koncern Finmeccanica. W jego skład wchodzi firma Augusta Westin startująca w przetargu na śmigłowce, organizowanym przez MON. Gdy Instytutem kierowała już żona Bogdana Klicha, Anna Szymańska-Klich, powierzono Instytutowi organizację konferencji poświęconej kwestiom bezpieczeństwa i dalszego rozwoju NATO. Stało się tak bez procedury przetargowej.
2021-08-11 19:53:49
najśw.patyk: grzechy platformy org - polecam serdecznie wszystkim myślącym , poznacie co znaczy PO !!! znaczy zero ale dlaczego lepiej nie głosować :)
2021-08-11 20:57:45
☞☞☞: patyk jeśli ci płacą za te gluty co tu wypisujesz to jeszcze zrozumiem, ale jeśli za friko się produkujesz to musisz być skończony jełop
2021-08-11 21:01:37
jasper: patyczku petliczku - a krowa to piekny ptak, tylko jej skrzydel brak...!
2021-08-11 21:09:23
miriam11: Uff, chyba mu prondu brakło.
2021-08-11 21:51:07
Kankee: Oby tylko Patyku na tych wyborach nie pomyliły ci się kratki, żebyś nie musiał żądać reasumpcji
2021-08-11 22:35:16
najśw.patyk: ty japser i uj wie kto - w którym miejscu są gluty ? macie je na nosie bo głębokim lodzie tępe barany :) widac że młodzi i głupcy jesteście jeszcze razem z miriam , ona też ma gluta na warze :)
2021-08-12 07:50:22
jasper: patyczku, biedne dziecko - a rodzice nie powiedzieli - ze o tej porze to tylko siusiu, paciorek i spac .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: