Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jaworze: wrzutnia książek w Bibliotece

Przyszły takie czasy, że o każdego klienta trzeba walczyć i potem o niego dbać. Właśnie dla swoich klientów, a raczej czytelników Gminna Biblioteka Publiczna (GBP) w ostatnim czasie zaprezentowała nową pracownicę „wrzutnię książek”, która została zamontowana na ścianę budynku biblioteki przy ul. Szkolnej 97 w Jaworzu.

WRZUTNIA umieszczona jest przy wejściu do biblioteki i służy do zwrotu wypożyczonych książek w dogodnym dla czytelników czasie również poza godzinami otwarcia placówki. Do wrzutni czytelnicy mogą zwraca tylko zbiory (książki, audiobooki), które zostały wypożyczone w placówce przy ul. Szkolnej. Z wrzutni można korzystać w godzinach otwarcia biblioteki , jak i po zamknięciu. Książki zwrócone do wrzutni nie są od razu zdejmowane z konta czytelnika – zostaną zdjęte z konta w następnym dniu roboczym. Jeżeli czytelnik zamierza wypożyczyć książki w tym samym dniu, zwracane pozycje należy oddać bezpośrednio w bibliotece.

Mamy nadzieję wraz z obsługą GBP w Jaworzu, że takie rozwiązanie ułatwi czytelnikom biblioteki zwroty książek i pozostałych materiałów bibliotecznych. Zapraszamy inne biblioteki do zainteresowania się tym ciekawym rozwiązaniem szczególnie dla osób, które nie zawsze mogą podejść do biblioteki w godzinach jej otwarcia.

AK, GBP

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: