Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jasienica: dilerzy zatrzymani

Dzięki informacjom przekazanym przez świadka policjanci zatrzymali w poniedziałek (01.10.2018) w Jasienicy, dwóch mieszkańców powiatu bielskiego w wieku 20 i 27 lat, którzy posiadali narkotyki.

Do zdarzenia doszło w godzinach południowych. - Do oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Jasienicy zadzwoniła zaniepokojona osoba, która zaobserwowała podejrzane zachowanie młodych ludzi na jednym z popularnych parkingów w Jasienicy. Siedzieli oni od dłuższego czasu w samochodzie BMW, a z ich zachowania wynikało, że mogą mieć związek z przestępczością narkotykową – informuje bielska policja.

Na miejsce skierowany został dzielnicowy wraz z kryminalnym z jasienickiej jednostki, którzy znaleźli u nich marihuanę. Po dokładnym przeszukaniu w samochodzie znaleziono kolejne schowane działki marihuany. - Czynności wykonane przez policjantów doprowadziły do zabezpieczenia blisko pół dekagrama narkotyku. Jak się również okazało samochód, który użytkowali zatrzymani nie posiadał ważnych badań technicznych, za co został elektronicznie zatrzymany dowód rejestracyjny, zgodnie z obowiązującymi od 1 października przepisami – dodają mundurowi.

Za przestępstwo mogą trafić za kraty nawet na 3 lata.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-04 15:31:32
Śmiechu : Śmiać się czy płakać? Niecałe 5 gram i taki szum? Mieli jaranko dla siebie a nie na handel. Takimi ilościami się nie handluje. 5 gram to powinno być zalegalizowane w posiadaniu.
2018-10-04 15:51:47
utopiec: Fakt. Przestępstwo jak chol....era. Dowalić im z grubej rury. Przecież to przestępcy. A osobie donoszącej dać medal. Na przyszłość lepiej zająć się prawdziwymi przestępcami. Niecałe 5 gram. Śmiać się czy płakać?
2018-10-05 09:34:33
krzysztof.mm: debilne przepisy, idiotyczne akcje policji
2018-10-05 18:25:47
krzysztof.mm: panie i panowie, celowo z małej litery, posłowie i senatorowie - pora się wziąć za dilerów najbardziej śmiercionośnego narkotyku jakim jest wóda i pochodne, i za tych, co jak panie i panowie z zysków z handlu nim całkiem nieźle z tego co wiem żyją
2018-10-06 00:15:14
bronek91: krzysztof.mm: Niall Ferguson postawił tezę, iż potęga Imperium Brytyjskiego została zbudowana na podwalinach najbardziej powszechnego w świecie narkotyku jakim jest C U K I E R.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: