Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

"22" znów kursuje do Hażlacha

Od środy (03.10.2018) w Cieszynie został ponownie uruchomiony kurs autobusu linii nr 22 aż do Hażlacha w obie strony. Przypominamy, że wcześniejsze zmiany związane z kursowaniem autobusu tej linii były spowodowane remontem DW 938 – ulicy Katowickiej w Cieszynie.

- Szanowni Mieszkańcy Hażlacha- Dotyczy DW 938. Od dzisiaj uruchomiono kurs autobusu "22" w obie strony. Trwają prace końcowe remontu ul. KATOWICKIEJ (malowanie pasów). Prawdopodobnie te prace potrwają do 17.10.2018 r. Takie informacje uzyskałam dzisiaj w Miejskim Zarządzie Dróg w Cieszynie  poinformowała na swoim profilu Bożena Bury, przewodnicząca Rady Gminy Hażlach.

Wcześniej, od czerwca 2018 roku, autobusy linii 22 kursowały zgodnie z rozkładem, tylko do przystanku Katowicka Pastwiska. Do Hażlacha można było dostać się z cieszyńskiego dworca autobusami przewoźników prywatnych, które kursowały do Strumienia, Chybia i Zarzecza oraz Jastrzębia-Zdroju przez Kończyce i Zebrzydowice, korzystając z objazdu prowadzącego przez Brzezówkę.

Zgodnie z informacjami, udostępnionymi przez Radną Gminy Hażlach, osoby chcące dojechać z Hażlacha do Cieszyna lub w drugą stronę będą mogły znów korzystać z transportu organizowanego przez ZGK w Cieszynie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-04 21:59:15
Tscharny: Haha,jest 4.10 czyli "malowanie pasów" ma trwać 13dni... bałagan informacyjny od samego początku remontu,auta juz jedza mimo zakazu,predkosc dozwolona 30,jezdza dużo szybciej,a sam doswiadzczylem,ze jak ktos jedzie z naprzeciwka szybko,to auto mijane dostaje kamieniami po szybie,bo jeszcze syf jest na drodze.jako mieszkaniec pobliża remontu,caly czas nie wiem kiedy wroci normalna organizacja ruchu...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: