Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jak to z „Weselem” było

Marian Dziędziel, aktor znany m.in. z udziałów w filmach w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego przyjedzie do Strumienia. W talk-show z jego udziałem będzie można uczestniczyć w piątek 10 grudnia o godz. 19.00 już dziś warto kupić bilety na to wydarzenie. W cenie opieka nad dziećmi!

„Trza być w butach na weselu” – taki tytuł niesie talk-show ze znakomitym aktorem w strumieńskim emgoku. Wydarzenie odbędzie się w piątek 10 grudnia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej strumieńskiego emgoku! Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie emgoku lub online.

Marian Dziędziel karierę rozpoczynał w serialu „Stawka większa niż życie”, grając w odcinku „Akcja LIŚĆ DĘBU” ukrywającego się u Tomali Polaka. Później były role u Kazimierza Kutza oraz epizody w „Blisko, coraz bliżej”.

Jednak Marian Dziędziel nie jest wyłącznie aktorem „śląskim”. Zagrał genialne role w wielu serialach telewizyjnych oraz na deskach teatralnych.

Znany z filmów Wojciecha Smarzowskiego (m.in. „Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”). Znakomicie wciela się w postacie o skomplikowanej osobowości, a gra tak, że aż ciarki biegają po plecach. Jego głęboki głos powalana na kolana! - Jeżeli chcecie się o tym przekonać, zapraszamy na spotkanie do Strumienia. Kawiarenka czynna na godzinę przed spektaklem. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki „Kręcone siekierą – 9 seansów Smarzowskiego” oraz DVD z filmem „Gejsza”. Rodzice!Na czas trwania spektaklu nieodpłatnie zapewniamy w naszej sali zabaw profesjonalną opiekę nad Waszymi dziećmi. Kupując bilet, zgłoście nam chęć skorzystania z tej opieki – zachęca Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: