Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Istebna: nowa siłownia i plac zabaw gotowe

Z pieniędzy pozyskanych w ramach Inicjatywy Sołeckiej 2020 gmina Istebna wybudowała siłownię zewnętrzną na Zaolziu, a na Trójstyku powstał plac zabaw.

Inicjatywa Sołecka to konkurs marszałkowski, w ramach którego wojewódzki samorząd przeznacza fundusze na wybrane zadania zgłaszane przez gminy. W tym roku dofinansowanie otrzymało 118 projektów za łaczną kwotę blisko 3 mln zł.

Jak czytamy na portalu gminy Istebna, obiekty obecnie są nieczynne z powodu pandemii. Samorząd planuje jednak w przyszłości ich rozbudowę o kolejne urządzenia.

KR/UG Istebna

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-21 10:56:53
GusGus: Jak można zamieścić zdjęcia i chlubić się placem zabaw na ,, kopanisku''? Może najpierw wypadałoby dokończyć prace? Drugą sprawa. Czy naprawdę lokalizacja tego placu zabaw została dobrze przemyślana? Na samym krańcu wioski , kilometr od domów mieszkalnych? Kto ma korzystać z tego placu zabaw? Mieszkańcy Jaworzynki czy może goście tego nowo budowanego, prywatnego hotelu?
2020-10-21 15:58:13
krzysztof.mm: wypisz wymaluj "Alternatywy 4 reaktywacja" tym razem w roli głównej PiS i jego trzódka
2020-10-22 05:48:42
Oj nie nie: Wyglada to żałośnie, po 2 przyrzady na pustym placu, ale czego sie spodziewac jak ludzie w gminie istebna dostepu do wody nie maja o kanalizacji juz nie wspominając. Bedzie podmakać z tego dużego budynku na tym placyku jak sie zbiornik przepełni na szczęście tam potok blisko to nie bedzie śmierdzieć.
2020-10-22 08:24:31
GusGus: Oj nie nie. To nie są przyrządy na pustym placu ( to by było pół biedy), tylko no zoranej łące. Wyobrażasz sobie bawiące się dzieci w tej glinie? To jest po prostu niewiarygodne!
2020-10-22 20:57:22
GusGus: Tutaj określenia: ,, Pieniądze wyrzucone w błoto'' nie trzeba odbierać metaforycznie. Tu można je doczytywać wprost.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: