Interwencje Straży Miejskiej

W poprzednim tygodniu cieszyńska Straż Miejska reagowała w kilku sytuacjach. Funkcjonariusze reagowali na zgłoszenia w sprawie zaśmieconego terenu zielonego, błąkających się psów oraz żebrzącej w miejscu publicznym kobiety. 1 Listopada na cmentarzu komunalnym odnaleziono pęk kluczy.

We wtorek (29 październik) przy ul. Zamkowej patrol straży miejskiej stwierdził nieprawidłowości w utrzymaniu porządku i czystości na terenie zieleni. Miejsce zaśmiecone było sporą ilością papierów, szmat, butelek i innych odpadów. Zlecono uprzątnięcie przedmiotowego terenu w wyznaczonym terminie.

Patrole straży miejskiej interweniowały na ul. Tomanka oraz Kolejowej w związku ze zgłoszeniami o biegających bez żadnego dozoru i opieki psach. W obu przypadkach zostały one  złapane i umieszczone w schronisku dla zwierząt. Wobec osób, które nie zachowały środków ostrożności przy trzymaniu psa zostaną wyciągnięte sankcje.

1 listopada strażnicy miejscy interweniowali na ul. Katowickiej w związku ze zgłoszeniem o osobie, która żebrała w miejscu publicznym. Po przybyciu na miejsce stwierdzono kobietę, która zaczepiała przechodniów, domagając się od nich pieniędzy. Została ukarana mandatem, ponieważ okazało się, żebrząc tylko sobie dorabiała.

Tego samego dnia na jednej z alejek cmentarza komunalnego w Cieszynie znaleziono pęk kluczy, który został przekazany patrolującym rejon cmentarza strażnikom miejskim. Klucze czekają na odbiór przez właściciela w Komendzie Straży Miejskiej przy ul. Limanowskiego 7.

red.

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-11-08 17:00:45
yerbasmakuje: A gdzie byli jak potrącono 11-latka na przejściu dla pieszych? Było to przed 8 rano kiedy to strażniki stoją na (powinni stać) na przejściach w okolicach szkół....
2016-11-08 18:39:43
altacet: A gdzie są strażnicy popołudniu? Na ul.Chrobrego od Kalii w stronę Bielskiej jest zakaz parkowania.Na całej długości na zakazie stoją samochody.Wjeżdżając w Chrobrego z Bielskiej o milimetry mija się stojące samochody,nie mówiąc o wyminięciu samochodu jadącego w stronę Bielskiej.
2016-11-08 22:21:16
forfun: A gdzie są gdy nieletni uczniowie szkoly na Londzina jarają pod oknami Urzedu Stanu Cywilnego lub w blokach na Korfantego.
2016-11-09 10:42:30
vis: Jak to gdzie byli?<br />Na rynku pod Pocztą stoją i nabijają statystyki
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją