Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Interwencje strażaków w powiecie

W piątek (09.04.2021) strażacy z powiatu cieszyńskiego interweniowali m.in. w związku ze zdarzeniami drogowymi.

Do pierwszej interwencji doszło o 7:46 w Cieszynie na ulicy Bielskiej – zgłoszenie dotyczyło zderzenia pojazdu osobowego z busem, na miejscu okazało się, że zderzyły się trzy samochody osobowe. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, jednak jeden pojazd blokował ruch. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu działań, kierowaniu ruchem, odłączeniu akumulatorów, przesunięciu pojazdów na pobocze i uprzątnięciu jezdni – zrelacjonował st. kpt. Michał Pokrzywa Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

O 8:02 ratownicy interweniowali na ulicy Katowickiej na wysokości głównego wejścia na cmentarz. Na jezdni znajdowały się przedmioty, które wypadły z ciężarówki. Ratownicy uprzątnęli jezdnię.

O 11:35 strażacy dowieźli w Cieszynie pacjenta na szczepienie.

O 12:34 strażacy pojawili się w Hażlachu na ulicy Jastrzębskiej, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ratownicy zneutralizowali wycieki i usunęli pojazdy na pobocze.

Ostatnia z piątkowych interwencji to zdarzenie z 15:27. Ratownicy udali się na ulicę Zamkową do Skoczowa, gdzie ze względu na brak wolnego ZRM udzielili pomocy osobie chorej.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: