Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jak Jaworze jest eko?

Co udało się zrobić w zakresie ekologii, jakie przedsięwzięcia podjęto? Jaworze zaprasza do obejrzenia najnowszego filmu również w wersji dla niewidomych czy niesłyszących.


Przedsięwzięcia proekologiczne są jednym z ważniejszych czynników, które przyczyniają się do prawidłowego, a zarazem zrównoważonego rozwoju gminy. Dlatego też, Gmina Jaworze, we współpracy z mieszkańcami, stale prowadzi różnego rodzaju działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego – od wymiany nieefektywnych i nieekologicznych źródeł ciepła, poprzez montaż nowoczesnych czujników monitorujących czystość powietrza (tzw. EKO-słupki), aż do wykonania kompletnych systemów fotowoltaicznych w budynkach użyteczności publicznej na terenie Jaworza – informuje wójt Radosław Ostałkiewicz.

O wszystkich ekoprojektach informuje gmina Jaworze w najnowszym filmie, prezentującym podjęte przez gminę działania na rzecz ochrony środowiska i zdrowia mieszkańców. Wszelkie działania podjęte w Jaworzu poprzedzono skanalizowaniem całej gminy. Czyste Jaworze, to nie tylko kanalizacja ale także powietrze. - Oczywiście nie należy zapominać, że zaprezentowane w filmie przedsięwzięcia zostały poprzedzone największą w historii Jaworza inwestycją proekologiczną budowy kanalizacji sanitarnej. Niemniej jednak najważniejsza jest rzetelna i prawdziwa informacja, o tym, co wokół nas się dzieje i dziać się będzie, bo jeszcze sporo, oj sporo, roboty przed nami... - stwierdza wójt.

 
 
 
 

Zobacz, co w Jaworzu jest jeszcze eko.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: