Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Interwencje strażaków w powiecie

Środa i czwartek (10 i 11.02) to kolejne interwencje strażaków z powiatu cieszyńskiego. Ratownicy w tym czasie interweniowali m.in. w związku ze zdarzeniami drogowymi, czy pochylonymi drzewami.

Do pierwszej interwencji doszło w środę (10.02) w Koniakowie. O 17:43 strażacy pojawili się na ulicy Koci Zamek, gdzie na odcinku ok. 150 metrów znajdowały się zwisające nad drogą konary (obciążone śniegiem i nadłamane). Ratownicy usunęli zwisające gałęzie.

O 17:56 strażacy interweniowali w Ustroniu przy ulicy Katowickiej, gdzie osobówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok - Samochodem podróżowała kobieta z dzieckiem, dziecko zostało przewiezione do szpitala. Ratownicy oświetlili teren, odłączyli akumulator i przekazali miejsce zdarzenia policji – wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

O 17:59 strażacy interweniowali na ulicy Katowickiej w Cieszynie, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Ratownicy zabezpieczyli teren działań i odłączyli akumulator. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do kolejnego zdarzenia doszło już w czwartek (11.02) w Harbutowicach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Nikt nie wymagał hospitalizacji. Ratownicy odłączyli instalacje elektryczne w pojazdach. Samochodami zajęła się służba drogowa.

O 11:56 strażacy zweryfikowali alarm w Wiśle. Na szczęście na miejscu nie stwierdzono zagrożenia, czujka uruchomiła się w wyniku przypalenia oleju.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: