Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Interwencje strażaków w powiecie

W Poniedziałek (01.02) strażacy w powiecie interweniowali m.in. w związku ze stłuczkami, czy awaryjnymi otwarciami mieszkania.

Do pierwszego zdarzenia doszło o 10:20 w Ustroniu na ulicy Różanej. Było to awaryjne otwarcie mieszkania na prośbę policji.

O 10:40 doszło do pożaru w budynku OSP Kończyce Małe. O tym zdarzeniu informowaliśmy w osobnym artykule, link tutaj.

O 10:53 strażacy udali się na plac Hoffa w Wiśle. Interwencja dotyczyła wyczuwalnego zapachu gazu – zgodnie ze zgłoszeniem gaz miał ulatniać się z butli, która zasilała piecyk. Po przybyciu na miejsce potwierdzono treść zgłoszenia. Nie można było samodzielnie zakręcić butli, gdyż ta posiadała zawór samozamykający. Po wyłączeniu piecyka zawór się zamknął – wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

O 11:48 strażacy interweniowali w Ustroniu na ulicy Katowickiej, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Ratownicy zneutralizowali wycieki, odłączyli akumulatory w pojazdach i uprzątnęli jezdnię.

Kolejna interwencja to działania z 13:03. Ratownicy udali się do Ustronia na ulicę Świerkową. Zgłoszenie dotyczyło kobiety bez oznak życia w mieszkaniu. Strażacy podjęli resuscytację, na miejsce zadysponowano ZRM i policję.

Ostatnia z interwencji to stłuczka w Chybiu, do której doszło o 13:08 na ulicy Bielskiej. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ratownicy odłączyli akumulatory, zneutralizowali wycieki i uprzątnęli jezdnię.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: