Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje strażaków w powiecie

Wtorek i środa (25 i 26 sierpnia 2020) to sporo interwencji strażaków w powiecie cieszyńskim, chociaż zdecydowana większość z nich dotyczyła wezwań do gniazd owadów błonkoskrzydłych.

We wtorek (25.06) strażacy 8 razy interweniowali w związku z wezwaniami do gniazd owadów błonkoskrzydłych. Strażacy podjęli działania w Ustroniu, Kończycach Małych, Bładnicach, Cieszynie, Cisownicy i Puńcowie.

O 10:30 ratownicy zostali zadysponowani do próby samobójczej w Wiśle na ulicy Turystycznej – zgodnie ze zgłoszeniem mężczyzna miał znajdować się na moście, jeszcze jednak przed dojazdem na miejsce strażacy otrzymali informację od dyżurnego policji, że mężczyzna zszedł samodzielnie i znajduje się pod opieką mundurowych – wyjaśnił kpt. Tomasz Szymala z cieszyńskiej komendy PSP.

O 11:11 ratownicy interweniowali w Puńcowie, gdzie doszło do rozszczelnienia butli propan-butan. Działania polegały na zakręceniu butli i poinstruowaniu właściciela o konieczności wymiany uszczelki w butli (serwisem butli zajmują się specjalistyczne punkty).

Ostatnia z wtorkowych interwencji to działania z 22:22. Ratownicy Udali się do Drogomyśla na ulicę Wiślańską (DK81), gdzie usunęli z jezdni konar.

W środę (26.08) strażacy 4 razy interweniowali w związku z owadami błonkoskrzydłymi Tym razem w Kończycach Wielkich i Chybiu.

Pozostałe dwie poniedziałkowe interwencje dotyczyły neutralizacji plam oleju w Pierśćcu i Istebnej.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: