Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje strażaków w powiecie

Niedziela i poniedziałek (14 i 15 kwietnia 2019) były dla strażaków w powiecie cieszyńskim pracowite. Interweniowali kilkukrotnie, między innymi w związku ze zdarzeniami drogowymi i ogniem.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w niedzielę (14.04.2019) w Zebrzydowicach na ulicy Słowackiego. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i uderzył w drzewo oraz hydrant. Poszkodowany znajdował się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego, a następnie został przewieziony do szpitala. Strażacy na miejscu zdarzenia kierowali ruchem, odłączyli akumulator w samochodzie i uprzątnęli jednię.

O 10:46 strażacy pojawili się w Chybiu na ulicy Dworcowej, gdzie zgłoszono plamę oleju. Na miejscu ustalono, że plama oleju ciągnie się przez 600 metrów. Substancja została zneutralizowana.

Zastępy pojawiły się w Cieszynie na ulicy Stawowej o 14:34 – na miejscu stwierdzono, że doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, samochody znajdowały się na poboczu. Działania polegały na uprzątnięciu jezdni – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Do kolejnego zdarzenia doszło już w poniedziałek (15.04.2019) w Cieszynie na ulicy Katowickiej. Zgłoszenie dotyczyło ogniska w lasku niedaleko drogi. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że ogień został już ugaszony przez obecną na miejscu Straż Miejską.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: