Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje strażaków - spokojny początek tygodnia

W ostatnich dniach strażacy z powiatu cieszyńskiego na szczęście nie musieli wyjeżdżać zbyt wiele razy. Mimo silnego wiatru stosunkowo spokojna okazała się końcówka weekendu – w niedzielę (15.12.2019) ratownicy odnotowali tylko 3 interwencje związane z wiatrem. W poniedziałek i wtorek (16 i 17 grudnia 2019 roku) strażacy odnotowali po jednej interwencji.

Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek (16.12.2019) w Mnichu na ulicy Topolowej. O 19:34 zastępy interweniowały w związku z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla. Gdy strażacy dotarli na miejsce, poszkodowana znajdowała się już pod opieką "pogotowia" – Zespół Ratownictwa Medycznego poinformował strażaków, że czujka wskazała 14 ppm czadu. Strażacy zabezpieczyli miejsce i ponownie sprawdzili teren swoimi czujnikami. Tym razem pomiary nic nie wykazały. Poszkodowana została przewieziona do szpitala – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Z kolei we wtorek (17.12.2019)  strażacy otrzymali wezwanie na ulicę Dworcową  w Pogórzu, gdzie nad jezdnią zwisał konar. Zastęp pojawił się na miejscu krótko po godzinie 11 i szybko usunął zagrożenie.

 

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: