Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Interwencje SM w Skoczowie 23.09-25.09.

 

Straż Miejska w Skoczowie ukarała mandatami karnymi 18 kierujących pojazdami. Kierowcy nie dostosowali się do ograniczenia prędkości na obszarze zabudowanym.

Interwencje - Straż Miejska w Skoczowie – 23.09-25.09.2011 

-Na ul. Kościelnej wylegitymowano i pouczono kierownika budowy w związku z zajęciem pasa drogowego bez wymaganego zezwolenia.

-Na dworcu PKS przy ul. Bielskiej wylegitymowano i pouczono 2 osoby, które usiłowały spożywać alkohol w postaci piwa w miejscu publicznym (ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi).

-W centrum miasta wylegitymowano i pouczono 5 kierujących niestosujących się do przepisów dotyczących zatrzymania i postoju pojazdów.

STRAŻ MIEJSKA WRAZ Z FUNKCJONARIUSZAMI KP SKOCZÓW

-W godzinach nocnych, w czasie pełnienia wspólnego patrolu wraz z funkcjonariuszami KP Skoczów w centrum miasta wylegitymowano i pouczono 2 osoby, które głośnym zachowaniem zakłócały spokój i porządek w miejscu publicznym.

-W dniu 25.09.2011 (niedziela) wraz z funkcjonariuszami KP Skoczów zabezpieczano przebieg protestu mieszkańców sołectwa Ochaby w związku z planowaną budową ekranów dźwiękochłonnych przy drodze krajowej nr 81 /DK-81/.

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: