Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Psssst! Tylko dla Pań!

Kobiety biznesu często zajęte od świtu do zmierzchu miały okazję na relaks i to nie byle jaki. Spotkały się w Cieszynie, by wspólnie pochylić się nad tematem piękna w cieszyńskim spa. Już dziś wiadomo, że na pierwszym spotkaniu się nie skończy, a na spotkanie z pięknem panie będą się tutaj zjeżdżały częściej.


Menadżerki, urzędniczki, kierowniczki, dyrektorki, psycholożki, dziennikarki, socjolożki, nauczycielki, ekspedientki… Kobiety mają wiele twarzy. Wiele z nich udało się do cieszyńskiego spa na spotkanie z pięknem. – To pierwsza edycja spotkań z pięknem. Zaprosiliśmy kobiety biznesu na chwilę relaksu i wymiany wrażeń. Mogą zwiedzać nasz salon, korzystać z naszych usług. Każda mogła przyprowadzić osobę towarzyszącą, jednak jedynym warunkiem, było to, aby była ona kobietą – mówi Marta Sapeta, menadżerka salonu Aroma Day Spa.


Panie mogły korzystać z zabiegu na twarz, porad kosmetyczki, wizażystki i fryzjerki. Już wiadomo, że choć to pierwsze spotkanie z pewnością będą kolejne. – Chcemy dać paniom z naszego regionu maksimum informacji o urodzie i pięknie. Chcemy, żeby wiedziały jak efektywnie wypocząć i pamiętały, że przyjemnie jest być kobietą – dodaje Marta Sapeta.


Pierwsze spotkanie dotyczyło przede wszystkim sposobu pielęgnacji skóry po letnich wojażach w pełnym słońcu. Kolejne spotkania będą poruszały inne tematy z zakresu piękna i kobiecej urody.


Dorota Kochman
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: