Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

II Przystanek ProchOFFnia, czyli motocykle, męskie granie i Dżem!

Już w najbliższy piątek, 15 sierpnia, czeka nas już 2 edycja tej imprezy. Oznacza to frajdę przede wszystkim dla pasjonatów 'dwóch kółek' - będzie można wziąć udział w paradzie i podziwiać piękne motocykle. Oprócz tego zagrają dla was miejscowe i przyjezdne zespoły, znane z mocniejszych brzmień. Wciąż mało atrakcji? Na II Przystanku ProchOFFnia zagra kultowy zespół Dżem!

Impreza, która została po raz pierwszy zorganizowana w 2013 roku rozpoczęła się od parady motocyklowej, która tuż po godz. 16 wyruszyła spod kościoła św. Marcina w Międzyrzeczu, przejechała 8 km trasą na Starą Prochownię, gdzie motocykle zaparkowane  zostały w specjalnie przygotowanej na tą okazję wiosce motocyklowej, a motocykliści oraz licznie przybyli mieszkańcy regionu mieli okazję uczestniczyć w koncertach muzycznych. Dla publiczności zagrali: Over the Moon, Refreshment, Blight Sign, Natalia i Katarzyna Kwaśny, Grupa Furmana, Hendon, a gwiazdą wieczoru była grupa TSA.

Jakie atrakcje czekają na nas podczas tegorocznej edycji?

Również i tym razem impreza rozpocznie się paradą motocykli i samochodów zabytkowych, która wystartuje o godz. 15.00 z placu przy kościele św. Marcina w Międzyrzeczu Górnym i pokona 10 kilometrową trasę, której koniec jest na Starej Prochowni. Tam od godziny 16.00 rozpoczną się koncerty. Zagrają bielskie zespoły Drelich (muzyka alternatywna) i acid-bluesowy Rewizor, goście z Opola - The Bad Sleep Well, grający rock i metal - oraz kapela ze Strumienia Holyguns, nawiązująca muzycznie do dawnych gatunków typu rapcore, hard core czy skate metal. Gwiazdą wieczoru będzie tym razem kultowa grupa Dżem. Na scenie nie zabraknie również zespołu, który zwycięży w Przystankowym Przeglądzie Kapel. Więcej informacji na stronie przystanekprochoffnia.pl.


Portal OX.PL objął imprezę patronatem prasowym

(red.)

źródło: ox.pl/ mat. pras.
dodał: LB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: