Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

I ruuuuszyli...

37. Barbórka Cieszyńska wystartowała. 91 rajdowych ekip stawiło się na pl. Hoffa w Wiśle. Teraz przemierzają 185 km trasę rajdu.

Na starcie rajdu pojawił się Kajetan Kajetanowicz, Rajdowy Mistrz Polski, który w rozmowie z OX.PL przyznał, że zacięcie kibicuje zawodnikom z naszego regionu.

Na miejscu był też  Jan Poloczek burmistrz Wisły. - Osobiście nie interesuję się rajdami samochodowymi, wolę bezpieczną jazdę, ale cieszę się, że taka impreza ma miejsce w naszym mieście - mówił. 

W tym roku organizator - Automobilklub Cieszyński, przygotował atrakcyjne odcinki specjalne o łącznej długości ok. 75 km. Całkowita długość rajdu to ok. 185km.
Zawodnicy będą rywalizują na odcinkach: Kubalonka, Dobka i Górki.  37. Barbórka Cieszyńska jest zarazem 10. Rundą Pucharu Polski.

10:00 Dwa pierwsze odcinki specjalne wygrała załoga Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Włoch, jadący hondą civic, reprezentanci automobilkubu cieszyńskiego.

10:29 Jerzy Tomaszczyk - cieszynianin prowadzi po wygraniu wszystkich prób pierwszej pętli 37. Rajdu Cieszyńska Barbórka. Drugą pozycję po odpadnięciu Kubata na trzeciej próbie obejmuje Byśkiniewicz (+29.4), trzeci jest Raczkowski (+43.6). /www.rajdowypuchar.pl/

Patronem medialnym 37. Barbórki Cieszyńskiej jest Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Zapraszmy też na facebookową stronę Portalu OX.PL, gdzie znajdziecie najświeższe zdjęcia z 37. Barbórki Cieszyńskiej.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: