Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ekipa Braci Szeja i Nowocień Jakubowski mieli pecha

Po trzech kilometrach rajdu bracia pożegnali się z Barbórką Cieszyńską. Awaria samochodu zepsuła humor ekipie z Ustronia. To jak mówią najgrosza rzecz jaka może sie przydarzyć rajdowcom.

Trzymał za nich kciuki Kajetan Kajetanowicz, ale niestety nie udało się. – Takie są rajdy – rozkładają ręce bracia Jarosław i Marcin Szeja, którym po przejechaniu kilku kilometrów zawiodła półoś w rajdowym samochodzie – Przejechaliśmy niecałe 3 kilometry odcinka specjalnego i niestety samochód nie wytrzymał. Mieliśmy nadzieję, ale niestety maszyna zawiodła – mówi portalowi OX.PL Jarosław Szeja.


Jak wspomina załoga z Ustronia To jeszcze nie najgorsza usterka w ich w rajdowej karierze. – Kiedyś półoś skręciła nam się na samym starcie, dziś przejechaliśmy choć kilka kilometrów... – dodaje Jarosław Szeja.


Bracia Szeja rozważają swoje uczestnictwo w Barbórce Warszawskiej. – Tego rajdu nie ukończyliśmy, trzeba pomyśleć o stracie w kolejnych może Barbórka Warszawska - dodaje Jarosław Szeja.

Do tej pory prócz zespołu braci Szeja rajd z powodu usterek musiały ukończyć jeszcze trzy ekipy.

11:27 Na odcinku nr 2 po złapaniu "gumy"  z trasy wypadła załoga Nowocień/Jakubowski -  liderzy Rajdowego Pucharu Polski samochód został uszkodzony. Zawodnicy nie kontynuują jazdy.

Patronem medialnym Barbórki Cieszyńskiej jest Portal Ślaska Cieszyńskiego OX.PL.

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: