Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hubert Maślanka rozpoczął kampanię w Cieszynie

W sobotę (07.09.2019) o godzinie 10:30 na cieszyńskim rynku miało miejsce oficjalne rozpoczęcie kampanii wyborczej Huberta Maślanki – kandydata na senatora, z okręgu obejmującego również Śląsk Cieszyński. Podczas spotkania obecni byli również Jan Olbrycht, czy Jerzy Kronhold, którzy wyrazili wsparcie dla kandydata.

Kampania wyborcza, przed wyborami parlamentarnymi rozpoczęła się na dobre. Na terenie Śląska Cieszyńskiego pojawiły się już pierwsze plakaty i ulotki, teraz nadszedł czas na prezentację kandydatów podczas spotkań z mieszkańcami. Nie wszyscy kandydaci pochodzą z regionu, gdyż okręgi są zdecydowanie większe, jednak sporo osób zabiega o głosy mieszkańców Ziemi Cieszyńskiej.

Jednym z kandydatów, którzy zaprezentowali się w Cieszynie, jest Hubert Maślanka, pochodzący z Żywiecczyzny kandydat na senatora. Podczas oficjalnego startu kampanii, na które nieprzypadkowo wybrał właśnie cieszyński rynek, podkreślał, że jego zadaniem jest reprezentowanie nie tylko swojego „podwórka”, ale wszystkich mieszkańców okręgu, z którego startuje.

Na miejscu pojawili się również politycy pochodzący z Cieszyna, między innymi europoseł Jan Olbrycht, który wygłosił krótką przemowę – Pan Maślanka jest politologiem i osobą, która ma doświadczenie samorządowe. W senacie będzie reprezentował nie tylko mieszkańców Żywca, ale również Cieszyna – podkreślał europoseł. Więcej informacji o kandydacie i krótki wywiad, w którym postanowiliśmy zapytać o pomysł na działania i miejsce Śląska Cieszyńskiego w tym wszystkim już wkrótce.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

14
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-07 15:41:43
koszor: Rodem z Żywca, a wybrał Cieszyn, ciekawe dlaczego? Może przejrzał wyniki z kilku poprzednich wyborów i doszedł do wniosku, że Cieszyn jest PO bastionem i tu ma szanse. Gdyby spróbował zaistnieć w Istebnej czy Brennej, wyjechałby na taczkach. Proste.
2019-09-07 15:48:10
koszor: Druga sprawa: politolog z doświadczeniem w samorządach. Mam wrażenie, że takich do polityki ciągnie najbardziej. Brak osiągnięć na wolnym rynku, wykształcenie jak na kasę do Maka i robić też nie bardzo się chce, więc do polityki. Kandydat na posła powinien czymś się w życiu wykazać, udowodnić, że jest samodzielny i odpowiedzialny, a dopiero potem startować. A tak powierzamy stery Polski ludziom z przypadku.
2019-09-07 16:32:15
donekT: Tymczasem dlaczego wśród tych wybitnych osób nie została wymieniona Pani Lazarek??? Zdaje się, iż w okresie ubiegającej kadencji zrobiła więcej od wymienionych. Może Pan EUROposeł w końcu się wypowie, na czym ma polegać ta rzekoma "PROEUROPEJSKOŚĆ" i to nie na zasadzie, czym owa rzekoma "PROEUROPEJSKOŚĆ' ma nie być.
2019-09-07 16:36:57
donekT: Skoro Pan Maślanka prezentuje się jako politolog, może pokrótce scharakteryzowałby zagadnienie NEOMARKSIZMU. Plus dobrze byłoby, gdyby został przybliżony jego program. (Nawet jeżeli zostałby potraktowany na podobieństwo Pana Stefana z ostatniego filmu Vegi "POLITYKA").
2019-09-07 16:43:22
donekT: PS Zostało napisane "Nie wszyscy kandydaci pochodzą z regionu", chciałbym przypomnieć, iż lansowane przez niektórych takie cudo jak "PODBESKIDZIE", czymkolwiek jest, jak najbardziej obejmuje obszar Żywca. Zdaniem poniektórych Żywiec również wchodzi w skład regionu, ale to ich zdanie.
2019-09-07 16:56:12
Hubert Maślanka: Szanowni Państwo, Swoją kampanię rozpocząłem z powodów, o których mówię w materiale udostępnionym na moim profilu. Zachęcam Państwa do zapoznania się z moją sylwetką, osiągnięciami w działalności społecznej oraz programem, które są dostępne na stronie internetowej hubertmaslanka.pl. Jestem przekonany, że przynajmniej część z Państwa komentujących rozwieje swoje wątpliwości. Pozdrawiam.
2019-09-07 17:01:33
donekT: Dziękujemy Panie Hubert Maślanka, zapoznamy się i wszelkie swoje wątpliwości wyrazimy, zwłaszcza po opublikowaniu wywiadu. PS Mamy nadzieję, iż temat np. NEOMARKSIZMU, nasilającej się CHRYSTIANOFOBII również został/zostanie poruszony w trakcie kampanii z Pana strony.
2019-09-07 17:29:03
piki1969: To ze nie ma na kogo głosowac to wiadomo. Czytałem profil pana Maslanki i stwierdzam ze to juz sa jakies jaja.
2019-09-07 17:35:44
donekT: Jak zwykle, od niepamiętnych czasów, głosuje się wedle PROGRAMU NEGATYWNEGO, na tak nazywane mniejsze zło, za każdym razem obiecujemy sobie, że po raz ostatni. Tylko to "ZŁO" jest przez wyborców różnie rozumiane, ale od podsycania nastrojów społecznych, szczucia i propagandy są już inni specjaliści. (Odnosi się to do CAŁEJ KLASY POLITYCZNEJ).
2019-09-07 18:15:44
krzysztof.mm: kandydata Maślankę lojalnie ostrzegam przed wdawaniem się w dyskusje z tokującym na tym forum elementem z ewidentnymi zaburzeniami osobowości, to przypadek kliniczny
2019-09-07 18:28:32
b.w.: W Zakładach Karnych dostanie znowu blisko 90 % POparcia wśród osadzonych ! Aha. Szkoda, że nie ma na zdjęciu kabla lub przedłużacza atrybutu POKO, Olbrychta !
2019-09-07 19:06:45
knefel: ja-siokrzysiociociumatyldziu+ 500 twoich innych nicków, kandydatowi Maślance zaproponuj przeczytanie twoich komentarzy pod artykułami. Przynajmniej będzie wiedział jaki karłowaty elektorat go wspiera więc po rażka jest oczywista.
2019-09-07 21:39:58
jasper: Niedawno zapytano jakiegos polskiego posla w Brukseli - jak wam sie udalo udawac tyle czasu, ze jestescie europejczykami? Jak czytam tutaj niektore wypowiedzi beneficjentow 500+ to nie dziwie sie takiego pytania.
2019-09-07 22:54:59
donekT: jasper-Q, Kim jest Europejczyk? Wykaż się wiedzą lub jak zwykle jej brakiem. Bynajmniej nie zależy to od kolektywnej uznaniowości członków jakiejś jaczejki.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: