Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Herbatka z Andrukiewiczem na rynku

Od niedzieli na cieszyńskim rynku Mariusza Andrukiewicz, kandydat na burmistrza Cieszyna, spotyka się z mieszkańcami przy herbacie. Towarzyszą mu kandydaci na radnych Cieszyna.

Akcja rozpoczęła się w niedzielne popołudnie i potrwa do piątku. Kandydatów można spotkać codziennie między 13:00 a 16:00. Zapraszamy do rozmów o Cieszynie, jego przyszłości i rozwoju – zachęca Mariusza Andrukiewicz – chcemy Was poznać i chcemy abyście mieli okazję poznać nas. Wspólnie zdecydujmy o przyszłości Cieszyna.

Mariusz Andrukiewicz wraz z Komitetem zaprasza również na ostatnie, podsumowujące spotkanie, które odbędzie się już jutro (12.11) o 17:00 w sali OSP Cieszyn-Bobrek. Mieszkańcy spotkają się tam nie tylko z Mariuszem Andrukiewiczem – kandydatem na burmistrza, ale również z kandydatami na radnych:
- Andrzejem Surzyckim – kandydatem okręgu nr 5,
- Krzysztofem Pszczółką – kandydatem okręgu nr 6,
- Remigiuszem Jankowskim – kandydatem okręgu nr 18.

KWW Mariusza Andrukiewicza wystawia kandydatów do Rady Miasta Cieszyna we wszystkich 21 okręgach. Zespół formował się od kilku miesięcy, a swoje przygotowanie rozpoczął od uczestnictwa w Szkole Radnych XXI wieku. Liderem grupy jest Mariusz Andrukiewicz, który swoje zawodowe życie związał z działaniami społecznymi w Cieszynie. Założył tu Stowarzyszenie „Być Razem”, które wspiera całe rodziny, ofiary przemocy domowej, bezdomnych i osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Od 7 lat w Cieszynie funkcjonuje również jego Fundacja „Być Razem”, która prowadzi przedsiębiorstwo społeczne. Składa się na nie kilka warsztatów, m.in. pralnia, kuchnia ze stołówką i stolarnia. 

Spotkajmy się w działaniu
www.wyborycieszyn.pl

 

Artykuł sponsorowany
Sfinansowane ze środków KWW Mariusza Andrukiewicza

 

źródło: ox.pl
dodał: HBB
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: