Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

HECA w Cieszynie!

Kto powiedział, że listopad musi być szary i ponury? Początek jedenastego miesiąca roku w Cieszynie na pewno nie będzie smutny, a to za sprawą Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych HECA 2011.

4, 5 i 6 listopada Cieszyn będzie najbardziej rozbawionym miejscem w Polsce. Do nadolziańskiego miasta przybędą m.in.: Kabaret Jurki, Kabaret Limo, Kabaret Szarpanina, Kabaret Liquidmime, Artur Andrus, Tomasz Joachimek, rysownik Henryk Sawka, a także Maria Czubaszek,pisarka, felietonistka, dziennikarka i satyryk.

Program HECA 2011 to jednak nie tylko wieczory kabaretowe. Wśród imprez towarzyszących nie zabraknie specjalnej oferty dla najmłodszych. W dniach 5-6 listopada 2011 r. Cieszyn będzie gościł aktorów bielskiego Teatru Banialuka z wyjątkowo barwnymi spektaklami: "Tomcio Paluszek" oraz "Tygrys Pietrek". To niepowtarzalna okazja do spędzenia wspólnego, rodzinnego czasu, który dostarczy pozytywnych emocji zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. Przed spektaklem wystąpi najmłodsza grupa taneczna PeDeBe w 10-cio minutowym Dance Show

Sprzedaż karnetów ruszyła już 14 września 2011 r.  Można je nabyć w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie oraz w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej. Szczegółowe informacje na stronie Heca 2011.

Już wkrótce na Portalu OX.PL pojawią się konkursy, w których będzie można wygrać karnety na to wydarzenie.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: