Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hażlach: remont na finiszu

W środę (22.01) Wójt Gminy Hażlach Grzegorz Sikorski przekazał informacje na temat stanu zaawansowania remontu dawnego Domu Ludowego w Hażlachu. Zgodnie ze słowami Wójta, już wkrótce z odnowionych pomieszczeń będą mogły korzystać gminne instytucje i organizacje.

- Powoli kolejna inwestycja dobiega końca. Jeszcze przetarg związany z wyposażeniem i z dawnego Domu Ludowego będą mogli korzystać: biblioteka, GOPS, GOK, LKS Victoria Hażlach, a przede wszystkim Wy drodzy mieszkańcy. Po prostu budujemy dla Was. Wczoraj w obecności Pani Dyrektor Gminna Biblioteka Publiczna w Hażlachu miałem okazję zobaczyć efekt zrealizowanej inwestycji. Powiem szczerze, że obiekt robi wrażenie – informuje Sikorski w mediach społecznościowych.

Budynek ma zostać oddany do użytku jeszcze w 2020 roku, w tym roku również mają odbyć się w nim pierwsze wydarzenia i imprezy. Miejsce dla siebie znajdą tutaj m.in. biblioteka, ośrodek pomocy społecznej, sportowcy i przede wszystkim mieszkańcy gminy.

To niejedyna taka inwestycja w gminie. W 2020 roku do użytku ma zostać oddany również Dom Przyrodnika i rozpocznie się przebudowa Domu Macierzy w Pogwizdowie. 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-24 10:37:36
tomi71: mimo wszystko pierwsza wersja mi się bardziej podoba ...mimo czarno-białego zdjęcia. Ciekawe, że konserwator zabytków się tu nie zakręcił?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: