Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Hażlach pyta mieszkańców o opinię

Informowaliśmy o konsultacjach społecznych dotyczących Miejscowego Planu Zagospodarowania w Cieszynie, dotyczących obszaru śródmieścia. Teraz nadszedł czas na podobne działania w Hażlachu – magistrat prosi mieszkańców o wypełnienie ankiety.

Do 20 stycznia 2020 roku wszyscy zainteresowani Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Hażlachu mogą wypełnić ankietę (link tutaj). Pytania dotyczą projektu MPZP dla Gminy Hażlach, nad którym obecnie trwają prace. Mieszkańcy mają szansę wpłynąć na poszczególne zapisy i zasugerować rozwiązania, które ich zdaniem sprawdzą się najlepiej.

Ankieta jest anonimowa i można ją wypełnić w kilkanaście minut - Wpłyń na to jak będzie wyglądała w przyszłości Twoja okolica i cała gmina! Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami, obserwacjami i pomysłami. Ankieta dotyczy tematyki i zakresu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, czyli przestrzeni, zagospodarowania, zasad zabudowy, funkcji poszczególny działek – zachęcają twórcy ankiety, jednocześnie prosząc o odpowiedzialne podejście do pytań. W pytaniach otwartych należy wpisywać odpowiedzi, które dotyczą bezpośrednio gminy i wybranego sołectwa.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-13 08:17:08
tom lem: ... coś podobnego (?) gmina pyta mieszkańców czy MPZP wykonała dobrze. Take samo mydlenie oczy jak w Cieszynie. Garstka gminnych cwaniaczków dostała dofinansowanie do pozorowanych działań w formie ankiety i pyta anonimowych mieszkańców co sądzą o zagospodarowaniu gminy. Ta gra pozorów nie służy niczemu, tylko dodatkowi do pensji wybranych wśród urzędniczej koterii. Urząd ma obowiązek konsultować zmiany z mieszkańcami , zwłaszcza gdy zmienia stan przeznaczenia gruntu np. z terenów pod zabudowę na zielone lub rolnicze, bo odwrotnie, wszyscy już dawno są świadomi i usatysfakcjonowani, jak sądzę ;-)
2021-01-13 15:09:36
edward pilich : Jak dźwigają podatki i opłatę za śmieci to jakoś nikogo się nie pytają o zdanie to samo dzieje się we wszystkich gminach
2021-01-13 19:03:05
Wściekły_Wolf: @edward pilich zmień swoje podejscie do zycia. zamiast weglem pal gazem, zamiast trawy do wora kompostuj a potem wypowiadaj się co do kwestii srodowiskowych. przez takich jak ty co mocni w gebie a raczej na klawiaturze to swiata nie zbawimy. co zrobiłeś aby ratować matke naturę, byłes na protescie jak drzeewa wycinali wzdłuż linii 190?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: