Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Hażlach: pracownia wywalczona!

13724. Tyle Waszych głosów zapewniło zwycięstwo projektu świetlicy z Hażlacha w województwie.

Głosowanie w plebiscycie internautów 3. edycji programu społecznego Pracownie Orange trwało od 4 do 20 października. W tegorocznej edycji o powstanie świetlicy, jako jedyna instytucja z powiatu cieszyńskiego, ubiegała się Szkoła Podstawowa im. Trzech Braci w Hażlachu.

Informowaliśmy i namawialiśmy Was ostatnio do głosowania na świetlicę w Hażlachu [Pisaliśmy: Walczą o świetlicę – pomóż  i Dwa dni na głosy! ]. Spisaliście się na medal! Hażlaska świetlica od Orange powstanie!

Hażlach znalazł się w gronie 26 zwycięzców i dołączy do 77 miejsc w Polsce, gdzie powstały już takie pracownie. Co znajdzie się w pracowni? Komputery, bezpłatny Internet, konsola do gier, telewizor LCD i meble.

- W Pracowni Orange będą odbywać się zajęcia nakierowane głównie na wykorzystanie nowoczesnej technologii. Idąc z duchem czasu i podążając za wymaganiami edukacyjnymi, chcemy wesprzeć wszystkich mieszkańców w kompetencjach ICT (zajęcia programowania, wykorzystanie nowoczesnych metod w codziennym życiu, język angielski dla całej rodziny) – zapowiadają twórcy hażlaskiego projektu. W świetlicy mają również pojawić się spotkania dla seniorów, punkt doradztwa zawodowego, spotkania fascynatów regionu, cykl zajęć fotograficznych, muzycznych (tworzenie własnej muzyki) oraz graficznych.

red.
 

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: