Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gwizdali na Pogwizdołkach

W sobotę (3.06) w Pogwizdowie tradycyjnie, jak co roku, odbyły się Pogwizdołki. To święto sołectwa Pogwizdów, któremu towarzyszy wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz zabawa do późnych godzin nocnych.

Pogwizdołki wystartowały o godzinie 11 – pierwsza część imprezy miała miejsce pod Szkołą Podstawową im. Księstwa Cieszyńskiego w Pogwizdowie, gdzie można było m.in. skorzystać z ofery dmuchawców, czy ze stoiska z kolorowymi warkoczykami. Rada Rodziców zapewniła kiermasz ciast, na miejscu można było również zjeść, czy wziąć udział w grach i zabawach. Atrakcje dla najmłodszych zapewnili również strażacy z OSP Pogwizdów, czy przedstawiciele policji.

O godzinie 14:30 wystartował 6. Bieg o Złoty Gwizdek, a impreza przeniosła się pod Centrum Usług Wspólnych – wieczorem odbyła się tradycyjna rywalizacja, nawiązująca do nazwy miejscowości – konkurs na „supergwizdoła”. Zwycięzcami zostali: Dawid Szulik, który gwizdem wyciągnął 90 decybeli oraz Piotr Kula, który zwyciężył w konkurencji na najdłuższy gwizd – 3,93 sekundy – relacjonują organizatorki wydarzenia.

Wieczorem uczestnicy wydarzenia mieli szansę wziąć udział we wspólnej zabawie, która zakończyła się o północy. 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: