Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Staromiejska Wiosna: Gwiazdą będzie DE MONO

Za oknem coraz cieplej, a to znak że zbliżają się imprezy plenerowe. W gminach i miastach przygotowania idą pełną parą, bo takie wydarzenie, to przecież święto miejscowości. Portal OX.PL objął patronatem prasowym wszystkie duże imprezy plenerowe w naszym regionie. Relacje z nich będzie można zobaczyć na naszym portalu. Znamy już program Staromiejskiej Wiosny w Strumieniu. Która odbędzie się 3-5 czerwca!

Impreza rozpocznie się w piątek 3 czerwca i potrwa do niedzieli. Największą gwiazdą tegorocznego święta Gminy Strumień będzie zespół DE MONO, którego występ zaplanowano na niedzielę.

Pierwszy dzień imprezy - piątek 3 czerwca, będzie należał do dzieci. O godz. 16.00 na Rynku zaplanowano bowiem imprezę dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Wieczorem propozycję dla siebie znajdą amatorzy rozgrywek szachowych. O godz. 19.00 rozpocznie się III Otwarty Nocny Turniej Szachowy.

W sobotę świętowanie rozpocznie się o godz. 15.00 uroczystym otwarciem imprezy. Pół godziny później zaplanowano występ zespołu „Strumień”, następnie o godz. 16.00 wystąpi teatr uliczny ze sztuką „Serce Don Juana”, o 17.30 na scenę wejdzie zespół BlackStars, a o godz. 19.30 uczestników imprezy rozśmieszy kabaret „Świerszczychrząszcz”. Drugi dzień Staromiejskiej Wiosny zakończy występ zespołu Grzybowski Band.

W niedzielę 5 czerwca świętowanie na Rynku startuje  o 14.00 występem młodych tancerzy i grup działających przy świetlicach środowiskowych. O godz. 17.30 zaplanowano występ zespołu DE MONO – gwiazdy tegorocznej Staromiejskiej Wiosny. Jednak kultowy zespół nie zakończy wielkiego świętowania. O godz. 19.00 wystąpi jeszcze Grupa Furmana, a dwie godziny później na scenie zagości muzyka Beatlesów w wykonaniu zespołu The Postman.

Organizatorzy zapewniają, że dobrej zabawie nie przeszkodzi nawet zła pogoda. Na Rynku staną ogromne namioty, które uchronią uczestników imprezy przed deszczem. Ponadto podczas Staromiejskiej Wiosny zaplanowano też szereg wydarzeń towarzyszących m. in. pokazy strażackie, atrakcje dla dzieci – dmuchane zjeżdżalnie, skoki na bungge, bezpłatną mammografię i jarmark staromiejski z udziałem regionalnych twórców.

Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL, objął patronat medialny nad imprezą.

ZOBACZ TELEDYSK GWIAZDY STAROMIEJSKIEJ WIOSNY DE MONO "Póki na to czas"KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: