Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

ZAGINIONA 15 LETNIA NATALIA PRZĄDKA

Wyszła z domu w piątek i do dziś nie wróciła. Rodzina i policja poszukują zaginionej 15-letniej  Natalii Prządki z Istebnej. 


Ostatni raz widziano Natalię w piątek 13 maja. Około godz. 10.00 dziewczyna wsiadła do autobusu, jadącego w kierunku Wisły i już więcej nie pojawiła się w Istebnej. – W sobotę o 22.00 mieliśmy z nią ostatni kontakt. Odebrała telefon, przeprowadziła krótką rozmowę i zapewniła, że wróci, niestety do dziś się nie pojawiła – opowiada ciotka dziewczyny.


Natalia Prządka ma 15-lat. W dniu zaginięcia ubrana była w granatową bluzę z białymi wstawkami, jasną bluzkę i jeansy.  Rodzina czeka na jakiekolwiek informacje dotyczące aktualnego przebywania dziewczyny. Jeśli ktokolwiek ma informacje, które pozwolą wyjaśnić tą sprawę proszony jest o kontakt pod nr tel. 797 412 859. Na informacje dotyczące Natalii czeka rodzina. 15-latki szuka też policja. - Zostały podjęte działania, mające na celu wyjaśnienie tego zaginięcia. Wszystkie osoby, które znają szczegóły dotyczące sprawy, proszone są o kontakt z najbliższą komendą policji - mówi mł. asp. Rafał Domagała.


KOD

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: